Malé dřevostavby

Hledáte ideální domov pro střední věk či chalupu, do které bude utíkat před nezastavitelným tempem města? Malá dřevostavba od firmy PURLIVE bude tou správnou volbou!

Malé dřevostavby PURLIVE

greentick Úspora energií

PURLIVE zajišťuje změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné a to díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny.

greentick Nižší náklady

Na základě neobyčejných vlastnostech izolantu, jsou dřevostavby navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Rodina tak ušetří náklady za pozemek a sníží se jí cena čtverečního metru užitné plochy.

greentick Rychlá výstavba do 4 měsíců

Certifikovaná výroba, suchý způsob montáže a fakt, že veškeré stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodě, dává rodinám možnost bydlet již do 4 měsíců.

greentick Individální přístup

PURLIVE vychází maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následně projektování, samotnou realizaci stavby, ale také následném užívání stavby během i po skončení její záruky

Mále dřevostavby PURLIVE

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

Úroveň dokončení

icona_hruba_stavba.svg

Hrubá stavba

Dodávka a montáž obvodových a vnitřních nosných i nenosných stěn záklop rovných stropů OSB deskami. Na přání zákazníka pak i stropních a střešních panelů.

icona_k_dokonceni.svg

Stavba k dokončení

Dodávka a montáž hrubé stavby, navíc dostanete nosnou konstrukci střechy včetně krytiny, klempířských prvků a výplně stavebních otvorů, což jsou okna a vstupní dveře.

icona_na_klic.svg

Stavba na klíč

Zahrnuje už i v interiéru vše důležité pro nastěhování nábytku. V dodávce tak jsou kompletní rozvody, obklady, dlažby, plovoucí podlahy, interiérové dveře a malování.

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675