Modulární dřevostavby

logo

Jedinečný
STAVEBNÍ SYSTÉM

KŮLNA je nový moderní stavební systém, který představuje nejnovější trendy ve výstavbě. Variabilita systému umožňuje využívat KŮLNU nejen pro bydlení, ale také například pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty, apod.

Hlavní myšlenka spočívá v jednoduchosti. Každá KŮLNA je sestavena z jednoho či více tzv. modulů, které jsou připraveny ve výrobě za dodržování přesných výrobních postupů. Tyto moduly jsou následně převezeny na stavbu, kde jsou během krátkého času sestaveny do podoby zvolené varianty modulového domu.

Virtuální prohlídka KŮLNY

virtualni_prohlidka_play_01.jpg

Variabilita a cenová dostupnost

Jádrem každé varianty je tzv. základní modul, který obsahuje kuchyň, technické a hygienické zázemí. K tomuto modulu jsou poté dle potřeby připojovány další části stavby, ve kterých se nachází ložnice, obytné prostory, apod.

Dispozice je navržena tak, aby bylo možné kdykoliv v budoucnosti připojit další moduly a nechat tak stavbu růst dle aktuálních potřeb.

Celá konstrukce KŮLNY je řešena jako dřevostavba, opatřená kvalitní tepelnou izolací z polyuretanové (PUR) pěny. Vnější povrch stěn je možné opatřit jak omítkou, tak i dřevěným obkladem, případně jinými běžnými materiály.

Hlavní výhody KŮLNY

greentick

Mobilita

KŮLNU vám přivezeme na připravený pozemek a během několika hodin sestavíme do finální podoby zvolené fáze a varianty. V budoucnosti je také samozřejmě možné KŮLNU přemístit na jiné místo.

greentick

Dostupnost

Díky způsobu výroby a možnosti převzít stavbu ve více fázích dokončenosti je KŮLNA dostupná téměř pro každého.

greentick

Variabilita

Systém KŮLNA nabízí mnoho variant. Vyberte si tu, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Navíc je možné alternativně měnit varianty i po dokončení stavby – jednotlivé sestavy jsou vzájemně kompatibilní.

greentick

Kvalita

Jednotlivé moduly jsou vyrobeny s maximální přesností. Veškeré použité materiály zaručují úsporu energií při užívání stavby.

PRODUKTOVÁ ŘADA UNIVERSAL

Základní modul S má maximální velikosti 3x8m. Základní modul se může stavebnicově rozšiřovat o další moduly. Výhodou řady Universal je, že moduly nemusejí mít plné boční obvodové stěny, spojením modulů dohromady vzniká různě velký vnitřní otevřený prostor, bez nutnosti zachování dělících stěn modulů.

Image
Image

Varianta tvořená zmenšeným základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše.

Image

Varianta tvořená dvěma moduly. Ke zmenšenému základnímu modulu je připojen další.

Image

Variantu tvoří tři moduly. Přízemní dům, kde se nachází obytná místnost, dvě ložnice a koupelna.

PRODUKTOVÁ ŘADA SPACE

Základní modul S má rozměry 4,21 x7,73 m. Sestavy pro bydlení se skládají z modifikací základního modulu.

Díky půdorysnému uspořádání je možné u sestav více modulů využít prostor mezi moduly pro vybudování uzavřené terasy, přístupné z více místností sestavy modulů. Vzniká tím i možnost zastřešení terasy a plnohodnotného využití tohoto venkovního prostoru.

Image
05_s_space.jpg

Varianta tvořená základním modulem. Vše potřebné pro bydlení soustředěno na minimální ploše. Tuto sestavu je možné využívat nejen pro trvalé…

06_m_space.jpg

Varianta tvořená dvěma moduly. K základnímu modulu je připojen další, který obsahuje sklad a dvě ložnice celkem pro tři osoby. Ideální volba…

07_l1_space.jpg

Tuto sestavu tvoří tři moduly. Dvě ložnice a jeden pokoj celkem pro pět osob představují plnohodnotný rodinný dům, který nabízí bydlení v jednom podlaží.

08_l2_space.jpg

Tato varianta kombinuje čtyři moduly. V přízemí se nachází obytná část se zázemím a v patře jsou poté umístěny ložnice s koupelnou, celkem pro 5 osob.

09_xl_space.jpg

Největší varianta, která je složena celkem z pěti modulů. V přízemí se nachází velký obytný prostor, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou.

katalog_domu_nevybrali_jste_si.jpg

V sekci rodinných domů určitě najdete to pravé!

Veškeré informace najdete
na stránkách projektu KŮLNA