Blog PURLIVE

Spuštění nové sekce: Právě v prodeji

Rádi bychom Vás informovali o spuštění nové sekce Právě v prodeji na našem webu. Tuto sekci jsme vytvořili s cílem poskytnout našim zákazníkům přehled o zajímavých nabídkách stavebních pozemků a nemovitostí, které můžeme s povolením jejich majitelů inzerovat.

Pro dětskou onkologii Krtek se vyběhalo 216 000 Kč

Byli jsme každoročním hrdným partnerem závodu Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka, který se v sobotu 3. prosince 2022 konal ve Zlíně-Loukách. Výtěžek z běhu putoval již pátým rokem na Nadační fond dětské onkologie Krtek. Celkem se pro Nadační fond dětské onkologie Krtek podařilo vybrat 216 000 Kč.

Zveme Vás na charitativní závod, který podporujeme

Zveme Vás na charitativní běžecký závod seriálu Běhy Zlín na 10 a 5 kilometrů ve Zlíně-Loukách, který každoročně hrdě podporujeme 🍀

Rozhovor s majiteli domu ve Zlíně na Přílukách

Ponořte se do řádků, které autenticky sepsali čerství majitelé rodinného domu ve Zlíně na Přílukách. Dozvíte se například, jak vnímají systém PURLIVE nebo jestli již museli zatopit.

Rozhovor s investorem Tomášem a Veronikou

Zajímají Vás opravdové příběhy z cesty za vlastním bydlením? Přečtěte si náš nový rozhovor s investorem Tomášem a Veronikou, kteří si staví svůj sen v obci Machová.

Den otevřených dřevostaveb ADMD 2022

Druhá říjnová sobota je v posledních letech svátkem všech zájemců o dřevostavby. Letos datum konání vychází na sobotu 8. října 2022 a tradiční „Den otevřených dřevostaveb“ přivítá všechny příznivce kvalitního, energeticky úsporného, udržitelného a současně v krátkém čase realizovatelného bydlení už na 9. ročníku.

Země si žádá změnu přístupu ke stavbám

Tak ADMD nazvalo videoseriál, který je ke shlédnutí na jejich YouTube kanále. A proč se pro tvorbu těchto videí rozhodlo? Protože milují dřevo a chtějí, abyste ho milovali taky. Hned první video se proto zabývá otázkou, proč vůbec stavět ze dřeva, co dřevo všechno umí a jak výstavba domu ze dřeva probíhá. 

Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín

I letos jste měli příležitost zavítat do našeho stánku na drobné občerstvení či virtuální realitu PURLIVE v rámci Festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně , který proběhl v neděli 29.5. Naše společnost je s akcí spojená od samotného začátku a je i nadále každoročním aktivním partnerem.

Den otevřených dveří dřevostaveb PURLIVE 14.5

V sobotu proběhl Den otevřených dveří dřevostaveb PURLIVE, na kterém jsme zodpovídali nejčastější dotazy spojené s výstavbou vlastního bydlení, ukázali plně vybavenou modulární dřevostavbu, virtuální realitu a rozestavěnou stavbu.

Spouštíme vzdělávací web

V PURLIVE si uvědomujeme složitost celého procesu výstavby a víme, že zorientovat se v dostupných informacích je nejen časově náročné. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli shromáždit všechny potřebné informace na jedno místo! Navštivte náš vzdělávací web na adrese www.vzdelavame.purlive.cz a najděte co hledáte.

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.