O nás

O společnosti PURLIVE

Společnost PURLIVE se specializuje na výrobu vlastních stavebních systémů s využitím moderních materiálů a na realizaci staveb.

Stavební systémy PURLIVE mají mnohá uplatnění, jak při výstavbě budov pro rodinné bydlení, na něž se firma specializuje, tak při výstavbě budov průmyslových, komerčních a občanské vybavenosti.

Naše cíle

Hlavním cílem společnosti, a tedy i celého pracovního týmu PURLIVE, vždy byl a vždy bude zejména spokojený zákazník, což považujeme za základní kámen úspěchu.

Efektivita, účelnost a optimalizace vnitropodnikových procesů jsou také předmětem našeho každodenního snažení. Společnost investuje nemalé prostředky do vzdělání svých zaměstnanců, a to na všech úrovních.

Sledujeme aktuální trendy na trhu a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Úzce spolupracujeme s mnoha odborníky a vysokoškolskými institucemi na dalším rozvoji portfolia produktů, dalším vývoji a testování tak, abychom našim zákazníkům přinášeli výrobky a služby nejvyšší kvality, s co možná nejvyšší užitnou hodnotou.

nvrh-bez-nzvu-1.jpg
firma_purlive.jpg