Rodinné domy

PURLIVE domy mají
VYŠŠÍ ÚSPORU ENERGIÍ AŽ O 40 %

Rodinné domy ze stavebního systému PURLIVE přináší investorům vyšší úsporu energií až o 40 % než mají rodinné domy, které používají jako izolant jiný materiál. Extrémní rychlosti výstavby společnost PURLIVE dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie, která je předem vyrobena ve vlastním výrobním závodě a následně je dovezena na stavbu. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Díky jedinečnosti stavebního systému PURLIVE a zvolení stavby k dokončení mohou investoři v rámci celé výstavby rodinného bydlení ušetřit v řádech statisíců korun.

rada_classic.jpg

Řada CLASSIC představuje dokonalou investici do vlastního bydlení pro čtyřčlennou rodinu, která si může vybrat ze dvou nízkoenergetických typů domů. Možnost přidání garážového stání.

rada_classic_01.jpg

Rodinný dům CLASSIC 63 představuje rozměrově menší nízkoenergetický dům jednoduchého tvaru, který potřebuje pouhých 77,5 m2 zastavěné plochy, aby nabídl dostačujících 62,7mužitného prostoru.

rada_classic_02.jpg

Nízkoenergetický přízemní bungalov CLASSIC 93 patří mezi oblíbené dřevostavby jednoduchého tvaru. Na zastavěné ploše 112 mposkytuje útulných 92,4 m2, které jsou vhodným řešením pro čtyřčlennou rodinu.

rada_swing.jpg

Ponořte se do houpavých melodií s řadou SWING, která je ideálním řešením nízkoenergetického rodinného bydlení až pro pětičlennou rodinu. Možnost přidání garážového stání.

rada_swing_02.jpg

Bungalov SWING 116 je perfektní řešení přízemního rodinného domu pro užší pozemek. Zastavěná plocha, která se odehrává na 161 m2, nabízí prostorných 116 mo celkové dispozici 4+kk.

rada_swing_01.jpg

SWING 125 patří mezi oblíbené nízkoenergetické rodinné domy nejenom díky své dispozici 5+kk, ale také díky užitnému prostoru 125,2 m2, který se odehrává na 149,7 mzastavěné plochy.

rada_ambient.jpg

Zamilujte si ambientní atmosféru ve stejnojmenné řadě nízkoenergetických domů, které jsou ideálním řešením rodinného bydlení až pro pětičlennou rodinu. Možnost přidání garážového stání.

rada_ambient_01.jpg

AMBIENT 94 je perfektní řešení dvoupodlažního rodinného domu. Minimální zastavěná plocha, která se odehrává na pouhých 58,28 mje pouze jedním z mnoha důvodů, proč si zvolit právě tuto dřevostavbu.

rada_ambient_02.jpg

Dvoupodlažní rodinný dům AMBIENT 105 patří mezi oblíbené nízkoenergetické domy nejenom díky své dispozici 5+kk, ale také díky maximalizaci užitného prostoru na zastavěné ploše pouhých 67,7 m2.

Spočítejte si orientační cenu domu

Spočítejte si orientační cenovou nabídku stavby k dokončení s kalkulačku PURLIVE!

Zadejte do vstupního pole velikost užitné plochy v m2 a zvolte si typ domu.

Neplatné číslo.
Neplatný vstup

Orientační cena stavby k dokončení je 1 028 000 Kč

Cena je včetně 15% DPH.

jak-se-stavi-dum-purlive.jpg

Služby

greentick

Konzultace zdarma

Přemýšlíte o stavbě vysněného bydlení a rádi byste se bezplatně poradili s odborníky a vymysleli nejlepší řešení stavby dle Vašich možností? Obraťte se na nás skrze kontaktní formulář. Rádi Vám pomůžeme.

greentick

Cenová nabídka

Ať už máte pouhou vizualizaci z internetu, zpracovanou architektonickou studii nebo vlastní projekt, uděláme Vám bezplatnou orientační cenovou nabídku zahrnující aktuální ceny na trhu.

greentick

Technická podpora

V PURLIVE Váš projektant bude mít k dispozici bezplatnou technickou podporu, na kterou se bude moci kdykoliv obrátit tak, aby tvorba Vašeho vysněného bydlení v systému PURLIVE probíhala bezproblémově.

Ukázka realizací rodinných domů

Řekli o nás

katalog-icon-web.jpg

Stáhněte si náš katalog rodinných domů v PDF, který obsahuje i největší výhody stavebního systému PURLIVE.

rozdah_dodavky_bila.jpg

Seznamte se s podrobným rozsahem dodávky stavby k dokončení PURLIVE v uceleném PDF dokumentu.

vyhody_purlive_bila.jpg

Zjistěte hlavní výhody stavebního systém PURLIVE, který je univerzální systém pro řešení nosných stěn, stropů a střech dřevostaveb.