Kariéra

Místo výkonu práce: Zlín; dle realizace staveb celá ČR
Nástup do zaměstnání: IHNED
Garantovaná mzda: 40.000 – 50.000 Kč / měsíc + prémie ze zisku

Svůj životopis s motivačním dopisem v českém jazyce zašlete prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Do předmětu prosím uveďte STAVBYVEDOUCÍ. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

08_kariera_stavbyvedouci.jpg

Místo výkonu práce: Zlín-Louky
Mzda: 28 000 Kč - 32 000 Kč

Svůj životopis zašlete prosím na e-mailovou adresu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Do předmětu prosím uveďte heslo Obsluha CNC stroje. Budeme Vás kontaktovat.

cnc.jpg

Místo výkonu práce: Zlín-Louky
Mzda: 26 000 Kč - 30 000 Kč

Svůj životopis zašlete prosím na e-mailovou adresu:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Do předmětu prosím uveďte heslo Řemeslník do výroby. Budeme Vás kontaktovat.

08_kariera_remeslnik_do_yroby_img_3483.jpg

Montážník dřevostaveb

Místo výkonu práce: Zlín okolí
Mzda: 26.000 Kč / měsíc + prémie

Svůj životopis v českém jazyce zašlete prosím na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu prosím uveďte MONTÁŽNÍK. Budeme Vás budeme kontaktovat.

nvrh-bez-nzvu-4.jpg

Obchodník – externí spolupráce

Místo výkonu práce: celá ČR
Mzdové ohodnocení: ohodnocení formou provize z prodeje bez horní hranice
Pracovněprávní vztah: Smlouva o zprostředkování prodeje atp.

Svůj životopis v českém jazyce zašlete prosím na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu prosím uveďte heslo OBCHODNÍK. Budeme Vás kontaktovat.

08_kariera_obchodni_zastupce.jpg