Pro podnikání

Drahé energie?
MĚJTE SKORO NULOVÉ NÁKLADY

Ať už plánujete stavět apartmány, hotel či jiný podnikatelský objekt, díky stavebnímu systému PURLIVE již nemusíte mít strach z vysokých nákladů na energie. 

Podnikatelům stavební systém PURLIVE přináší vyšší úsporu energií až o 40 % než mají konstrukce, které používají jako izolant jiné materiály. Extrémní rychlosti výstavby společnost PURLIVE dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie, která je předem vyrobena ve vlastním výrobním závodě a následně je dovezena na stavbu. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Mezi naše úspěšné realizace patří budova tenisového klubu Brno – Šlapanice, třípatrová Stodola na Bílé, apartmány na Kasárnách či nadstavby v Brně, Hodoníně a v centru Zlína.

Služby

greentick

Konzultace zdarma

Přemýšlíte o stavbě vysněného bydlení a rádi byste se bezplatně poradili s odborníky a vymysleli nejlepší řešení stavby dle Vašich možností? Obraťte se na nás skrze kontaktní formulář. Rádi Vám pomůžeme.

greentick

Cenová nabídka

Ať už máte pouhou vizualizaci z internetu, zpracovanou architektonickou studii nebo vlastní projekt, uděláme Vám bezplatnou orientační cenovou nabídku zahrnující aktuální ceny na trhu.

greentick

Technická podpora

V PURLIVE Váš projektant bude mít k dispozici bezplatnou technickou podporu, na kterou se bude moci kdykoliv obrátit tak, aby tvorba Vašeho vysněného bydlení v systému PURLIVE probíhala bezproblémově.

Ukázka realizací

rozdah_dodavky_bila.jpg

Seznamte se s podrobným rozsahem dodávky stavby k dokončení PURLIVE v uceleném PDF dokumentu.

Chcete se na něco zeptat?
Jsme tu pro Vás!

Pracovní doba: PO - PA 8 - 16:30 hod

Dan mini

Daniel Korabík