Řadová zástavba

Pomůžeme Vám i ve
STÁVAJÍCÍ ŘADOVÉ ZÁSTAVBĚ

Společnost PURLIVE Vám pomůže také s atypickými zakázkami, jako jsou například stavby (novostavby či nástavby) ve stávající řadové zástavbě. Situace kolem zmenšujícího se počtu nových stavebních pozemků nutí stavebníky řešit vlastní bydlení i ve starších částech zástaveb měst a obcí než na „zelené louce“. Součástí naší nabídky konstrukcí jsou také stěnové panely, které plní zvýšené nároky na požárně bezpečností řešení staveb umísťovaných v takovýchto lokalitách, kde se nevyhnete osazení stavby v přímé návaznosti na sousedovu stěnu domu. I tyto požárně dělící stěny dokážeme prefabrikovat, a na stavbě tak zajistit srovnatelně rychlou montáž, jako jsou naše konstrukce panelů používaných pro obvodové stěny nejrůznějších stavební objektů.

Pokud přemýšlíte o stavbě v řadové zástavbě, a chtěli byste se nezávazně a zdarma poradit o možnostech jejího provedení, kontaktujte naše projekční oddělení.

Jak se staví ze systému PURLIVE

Ukázka realizací rodinných domů

Řekli o nás

katalog-icon-web.jpg

Stáhněte si náš katalog rodinných domů v PDF, který obsahuje i největší výhody stavebního systému PURLIVE.

rozdah_dodavky_bila.jpg

Seznamte se s podrobným rozsahem dodávky stavby k dokončení PURLIVE v uceleném PDF dokumentu.

vyhody_purlive_bila.jpg

Zjistěte hlavní výhody stavebního systém PURLIVE, který je univerzální systém pro řešení nosných stěn, stropů a střech dřevostaveb.