Stavební firmy

Jste stavební firma, která usiluje o rychlou, kvalitní a personálně nenáročnou výstavbu montovaných rodinných domů nebo si přejete dokončovat naše stavby k dokončení do fáze na klíč? Staňte se naším partnerem! Seznamte se níže s formami spolupráce a jejich výhodami. 

Odběr panelů PURLIVE

Tato forma spolupráce je vhodná pro všechny stavební firmy, které chtějí stavět montované rodinné domy rychlou, kvalitní a personálně nenáročnou cestou, která odráží aktuální situaci na trhu. 

Díky odběru panelů PURLIVE získáte značnou konkurenční výhodu oproti firmám využívajícím standardní způsoby výstavby, a to zejména v eliminaci sezónních vlivů, snížení personálních nákladů díky rychlosti výstavby a nároků na počet odborných pracovníků. Začít využívat náš systém neznamená pro realizační firmu zcela změnit svůj chod, naopak dochází ke zjednodušení procesů a urychlení výstavby.

Více zakázek, díky obchodní podpoře

Stavebním firmám PURLIVE nabízí kromě kompletní dodávky materiálů potřebných k výstavbě také podporu pro úspěšné získávání a realizaci zakázek. Ta se opírá o kvalitní tým pracovníků v projekci, výrobě, obchodě a marketingu.

Základním kamenem naší spolupráce je však pevné a trvalé partnerství.

Podílení se na výstavbě na klíč

Jste šikovný řemeslník či stavební firma s vlastní řemeslnou četou a chcete mít bezstarostný příjem zakázek? Staňte se naším prověřeným partnerem a dokončujte pro naše zákazníky stavby k dokončení do fáze na klíč! Osvoboďte se od komunikace se zákazníkem a přijímejte od nás jen konkrétní a relevantní zakázky.

Zjistěte, jaký rozsah dodávky poskytujeme našim zákazníkům a jaká část práce by byla na Vás. Samozřejmostí je vlastní smluvní vztah se zákazníkem a marketingová, obchodní a projekční podpora ze strany PURLIVE.

Chcete se na něco zeptat?
Jsme tu pro Vás!

Pracovní doba: PO - PA 8 - 16:30 hod

Dan mini

Daniel Korabík