Zahájili jsme stavbu dřevěné roubenky ve Velkých Karlovicích

Zahájili jsme stavbu dřevěné roubenky ve Velkých Karlovicích

By In Aktuality, Z oboru On 5.6.2017


Těšíte se na víkend? Strávíte ho s nohama na stole? A líbilo by se Vám pozorovat přes prsty u nohou východ slunce nad horami porostlými hustými lesy? Žít v přírodě nemusí být vůbec složité. Moderní chaty jsou dostupné a dokonce i trvale obyvatelné. Sami si pak zvolíte, zda chcete jezdit do přírody na dovolenou, nebo se do ní přestěhujete trvale. PURLIVE nabízí různé možnosti.

Aktuálně jsme zahájili realizaci rekreační chalupy ve Velkých Karlovicích. Výsledné dílo bude esteticky půvabné a zároveň velmi praktické a ekonomické. Investice se tak brzy vrátí.

Chalupa bude vystavěna ze stavebního systému PURLIVE jako nízkoenergetický dům. Zároveň bude proveden roubený obklad z masivního dřeva tak, aby chalupa zapadla do malebné valašské krajiny. Díky systému PURLIVE bude dílo dokonáno během pouhých čtyř měsíců. Přesto získá vzhled tradiční horské roubenky s exteriérem i interiérem z masivního dřeva. Zároveň bude plnohodnotným nízkoenergetickým domem. Kvalitní materiály navíc zajišťují, že PURLIVE chalupa nebude podléhat klimatickým změnám a dlouhodobě si zachová svůj ráz.

Celoroubené chalupy byly stavěny před 100 a více lety, a to z důvodu neexistence jiné dostupné varianty pro chudé horské obyvatelstvo. Nyní je masivní dřevo luxusním materiálem, avšak mnohdy náročným finančně i na údržbu. PURLIVE dokázal skloubit tradici a moderní zpracování v dokonale harmonický celek. S námi se budete těšit domů – i na chatu!

Stavební systém Purlive je dodáván stavebním firmám, kteří mají u nás podporu jak v části architektonické, projekční ale i technického zaškolení. Purlive sendvičové panely odebírají stavební firmy, které následně rodinný dům dokončí do jakékoli finální podoby.

Sledujte i nadále náš web, za 14 dní začneme se stavbou přízemí.