Vaše starosti – naše radost

Vaše starosti – naše radost

By In Aktuality, Blog, Než začneme stavět, Nezařazené On 4.8.2015


PURLIVE se zabývá výstavbou rodinných domů v rámci celé České republiky již nějaký ten pátek a za tu dobu jsme dokonale poznali potřeby a požadavky našich zákazníků. V dnešní uspěchané době člověk jen velmi těžce hledá dostatek času na vyřízení všech požadavků, náležitostí a základních předpokladů spojených se stavbou vysněného bydlení. Proto jsme se rozhodli našim zákazníkům poskytnout mnohem větší portfolio služeb, než očekávají od klasické stavební firmy.

PURLIVE v poslední době posílil své řady pracovníků o odborníky na pozicích architekt, projektant, stavbyvedoucí a projektová příprava, což nám umožňuje nabídnout zákazníkům nadstandardní komfort zejména v těchto oblastech:

Zpracování nabídky
na základě Vaší představy, bez ohledu na to zda máte již hotový projekt na jiný typ stavby, nebo nám přinesete zpracovanou architektonickou studii, či pouze vizualizaci nebo skicu z internetu, připravíme Vám nabídku na míru.

Výběr pozemku
spolupracujeme s realitními domy v rámci celé ČR a máme personál pro aktivní práci při vyhledávání vhodných pozemků.

Financování
spolupracujeme s renomovanými finančními domy jako např. Komerční Banka, Raiffeisen Bank a další. Jsme schopni Vám zprostředkovat veškeré finanční produkty, včetně těch běžných jako je hypotéční úvěr, ale i těch méně standardních jako je pronájem s následnou možností odkupu nemovitosti.

Architektonický návrh
naši architekti jsou schopni pro Vás zpracovat Vaše představy o budoucím bydlení velmi rychle a kvalitně s ohledem na umístění stavby na pozemku, jeho dispozičního řešení a finálního provedení.

Příprava kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení
veškerou nezbytnou výkresovou a textovou dokumentaci nutnou ke stavebnímu povolení Vám připravíme. V případě realizace domu na klíč s námi Vám výkresovou část a technickou zprávu poskytneme zcela zdarma.

Vyřízení stavebního povolení
veškerou nutnou a časově náročnou komunikaci s úřady zajistíme a stavební povolení vyřídíme.

Realizace stavby na klíč nebo dle dohody
stavbu umíme realizovat od prvního kopnutí do země až po předání klíčů od zcela kompletní dokončené stavby, ale také pouze v dohodnuté fáze rozpracovanosti – hrubá stavba apod.

Neváhejte, oslovte a vyzkoušejte nás, jsme tady pro Vás!

Tým PURLIVE.