Výhody systému Purlive

PROČ REALIZOVAT MONTOVANÝ DŮM S NÁMI?

 

Stavební systém PURLIVE nabízí skutečné výhody, které umožňují stavět efektivně, úsporně a v neposlední řadě rychle…

DLOUHOLETÝ VÝVOJ A INOVACE V PRAXI

Dlouholetý vývoj stavebního systému PURLIVE, přirozená snaha o zavádění veškerých inovací do praxe, ať už na poli nejmodernějších výrobních technologií nebo využívání nových materiálů v konstrukcích, ale především samotné zdokonalování konstrukce z pohledu tepelné techniky Vám zaručují kvalitu bydlení, a to nejen dle současných standardů, ale i těch budoucích.

KVALIFIKOVANÁ SLUŽBA ZÁKAZNÍKŮM

Zákazník je středem našeho snažení a domy naší společnosti nástrojem uspokojení jeho představ a cílů. Proto vycházíme maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale také v neposlední řadě následné užívání stavby během i po skončení její záruky.

ÚSPORA ENERGIE

Díky technologii výroby vynikají montované domy ze stavebního systému PURLIVE ekonomikou svého provozu, a tak mohou velmi podstatně šetřit roční náklady s domem spojené. Energetické úspornosti je dosaženo díky vylití konstrukce a expanzí tvrdé PUR pěny jako izolantu. PUR pěna vyniká nad ostatními materiály právě svými izolačními vlastnostmi, když hodnota jejího součinitele tepelné vodivosti je o třetinu nižší než u ostatních izolačních materiálů. Součinitel prostupu tepla stěnové konstrukce, je 0,12 W/m2. Dokážete si představit dodatečně nezateplovat současné stavební konstrukce? Díky dlouholetému vývoji a použitému materiálovému složení konstrukce systému PURLIVE toto není potřeba!

KRÁTKÁ DOBA VÝSTAVBY

Díky vysoké předvyrobenosti konstrukcí ve výrobním závodě dosahujeme velmi krátkých montážních časů veškerých staveb. Například typový rodinný dům FRANK 137 je smontován jen z dvaceti osmi panelů stavebního systému PURLIVE. Díky zavedenému systému řízení výroby a důkladným kontrolním procesům ve výrobním závodě dosahujeme vysoké přesnosti konstrukcí a zaručujeme tak bezproblémovou a tím pádem i rychlou montáž Vašeho domu.

KUTILOVÉ VÍTÁNI

Díky naší filosofii vyjít zákazníkům co nejvíce vstříc jsme se rozhodli dát Vám možnost si stavbu objednat v různé fázi rozpracovanosti. Jsme si vědomi, že jsme národ velmi pracovitých a šikovných lidí a proto Vám nabízíme možnost přímo se podílet na stavbě Vašeho vlastního domu i konstrukčními pracemi.

SUCHÝ ZPŮSOB VÝSTAVBY

V závislosti na zvolené technologii je možno postavit Váš dům ze stavebního systému PURLIVE zcela suchou výstavbou, tedy bez nutnosti nucených technologických přestávek spojených se schnutím stavebních materiálů. Díky tomu jsou eliminovány i sezónní vlivy a zkracuje se doma výstavby.

ROZSÁHLÁ VARIABILITA

Jelikož každá rodina, každý člověk má svá přání a představy, nabízí naše společnost nejen možnost vybrat si z mnoha různých typových domů, ale také možnost nechat si zpracovat projekt tzv. „na míru“. Díky univerzálnosti systému, našim architektům a projektantům toto není problém.

VZOROVÉ REFERENČNÍ DOMY

Náš stavební systém je na trhu nový, ale i přesto je o něj velký zájem. Bylo z něj postaveno již několik rodinných domů napříč naší republikou. Jsou s ním tedy spojené i konkrétní zkušenosti majitelů, kteří stavby dlouhodobě užívají. Velmi uvítáme Váš zájem o osobní prohlídku našich referenčních staveb.

CERTIFIKÁTY KVALITY

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. Veškeré technické podklady o PURLIVE výstavbě naleznete v sekci Dokumenty ke stažení.

ZÁRUKA KVALITY

Absolutní samozřejmostí je pro nás záruka 5 let na stavbu a ostatní dodávané úkony.

VYNIKAJÍCÍ TEPELNÁ IZOLACE

Jednotlivé stavební díly montovaných domů jsou vyrobeny s maximální pečlivostí a díky dlouholetému vývoji maximálně odstraňují tepelné mosty v konstrukcích. Využitím nejmodernější dostupné technologie pro výrobu izolace a její aplikace splňují veškeré konstrukce systému nízkoenergetické a pasivní standardy.

PODLAHOVÁ PLOCHA / PLOCHA POZEMKU

Díky vynikajícím vlastnostem izolantu jsme schopni navrhovat domy z mnohem méně subtilních konstrukcí a šetřit tak Vaše náklady za pozemek a m2 podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn je pouhých 30 cm.

NÍZKÉ NÁKLADY NA VYTÁPĚNÍ

Díky našim konstrukcím budete platit jen minimální náklady na topení. Zvažte tedy jednorázovou úsporu pořizovacích nákladů za bydlení v kontextu s dlouholetým užíváním stavby a s tím spojených provozních nákladů.

EKOLOGIE

Díky vynikajícím vlastnostem systému PURLIVE nezatěžujete přírodu vysokou spotřebou fosilních paliv. Nosné konstrukce domu jsou vyrobeny ze dřeva, tedy trvale obnovitelného materiálu. Výrobní proces stavebního systému PURLIVE je zcela šetrný k životnímu prostředí a je certifikován dle nejpřísnějších evropských norem. Polyuretatová pěna je do jisté míry recyklovatelným materiálem.

ZÁRUKA FIXNÍ CENY

Garantujeme Vám fixní cenu za dodávku domu po dobu 12 měsíců od data podpisu Smlouvy o dílo.