Služby

Jsme společnost zabývající se výstavbou nízkoenergetických domů s téměř nulovou spotřebou energii. Díky moderním stavebním systémům naše stavby dosahují vynikajících parametrů. Naše firma má silné zázemí kvalitního a dlouhodobě působícího pracovního týmu v oblasti architektury, projekce a realizace staveb.

Abychom co nejlépe vyhověli Vašim potřebám ohledně stavby domu, tak plný servis je pro nás samozřejmostí.

Zpracování nabídky

Na základě Vaší představy, bez ohledu na to zda máte již hotový projekt na jiný typ stavby, nebo nám přinesete zpracovanou architektonickou studii, či pouze vizualizaci nebo skicu z internetu, připravíme Vám řešení na míru.

Výběr pozemku

Spolupracujeme s realitními domy v rámci cele ČR a máme personál pro aktivní práci při vyhledávání vhodných pozemků.

Architektonický návrh

Naši architekti jsou schopni pro Vás zpracovat Vaše představy o budoucím bydlení velmi rychle a kvalitně s ohledem na umístění stavby na pozemku, jeho dispozičního řešení a finálního provedení.

Projektová dokumentace

Příprava kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení: veškerou nezbytnou výkresovou a textovou dokumentaci nutnou ke stavebnímu povolení Vám připravíme.

Vyřízení stavebního povolení

Veškerou nutnou a časově náročnou komunikaci s úřady zajistíme a stavební povolení vyřídíme za Vás.

Realizace stavby na klíč nebo dle dohody

Stavbu umíme realizovat od prvního kopnutí do země až po předání klíčů od zcela kompletní dokončené stavby, ale také pouze v dohodnuté fázi rozpracovanosti – hrubá stavba apod.

Financování

Jsme schopni Vám zprostředkovat veškeré finanční produkty, včetně těch běžných jako je hypoteční úvěr, ale i těch méně standardních jako je pronájem s následnou možností odkupu nemovitosti.

V této oblasti spolupracujeme s Modrou pyramidou
Jiří Suchopár   |    +420 736 648 747   |   Jiri.Suchopar@mpss.cz   |   www.modrapyramida.cz

MP logo horizonatlni