SIMONA 52
SIMONA 52 vizualizace

Základní parametry

Dispozice: 3+kk

Jednopodlažní nízkoenergetická dřevostavba ve tvaru písmene “L” má dispozici 3+kk.

Zastavěná plocha: 51,5m2

Útulných 51,5 m2 užitkové plochy je určených pro společný rodinný život, kde si však každý může najít chvilku pro sebe.
Typový dům je určen pro 2-4 osoby.

Celková užitková plocha: 64,2m2

Bungalov je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.” Moderní dřevostavba zabere jen 64,2 m2 zastavěné plochy.

Katalogový list


POPIS DOMU

Typový rodinný dům SIMONA 52 je jednoduchá stavba moderního tvaru, vhodná do nízké zástavby. Jedná se o dům menších rozměrů ve tvaru písmene “”L””. Moderní dřevostavba zabere jen 64,2 m2 zastavěné plochy. Útulných 51,5 m2 užitkové plochy je určených pro společný rodinný život.

Dispozičně je dům rozdělen na vstupní část se šatnou a toaletou s přiléhajícím obytným prostorem s propojenou kuchyní a jídelnou. Obývací část prosvětlují prosklené francouzské dveře, které umožňují bezprostřední kontakt se zahradou a přístup na terasu, což vytváří dojem velkého prostoru. V druhé části domu jsou dva samostatné pokoje, sloužící jako ložnice a pracovna, nebo dětský pokojíček. Vhodné také jako rekreační objekt.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

 

 


Nevybrali jste si?

Napište si o katalog!

Katalog domů PURLIVE

Vyžadovaná pole jsou označena *