Sára 77
web SÁRA 77 vizualizace dřevostavba PURLIVE rodinné domy

Základní parametry

Dispozice: 4+1

Nízkoenergetická dřevostavba ve tvaru písmene “U” má dispozici 4+1.

Zastavěná plocha: 77,3m2

77,3 m2 užitkové plochy typového domu je díky své dispozici určeno až pro 5 osob.

Celková užitková plocha: 96,0m2

Rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.” Moderní dřevostavba zabere jen 96 m2 zastavěné plochy, s terasou je to pak 121,7 m2 plochy.

Katalogový list


POPIS DOMU

Typový dům SÁRA 77 je moderní přízemní dřevostavba s rovnou střechou a ze tří stran stíněnou terasou, která se v letních měsících stává dalším společenským centrem pro setkávání. Moderní bungalov má dispozici 4+1 na zastavěné ploše 96 m2. Terasa pak poskytuje navíc dalších 25,7 m2 plochy.  Mimo obývacího pokoje a kuchyně je 77,3 m2 užitné dispozice rozděleno na dvě ložnice a jeden pokoj což představuje plnohodnotné bydlení až pro 5 osob v jednom podlaží. Uživatelé ocení i dostatek úložného prostroru.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.

Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

 


Nevybrali jste si?

Napište si o katalog!

Katalog domů PURLIVE

Vyžadovaná pole jsou označena *