Individuální projekt 203
i203

Základní parametry

Dispozice: 5+1

Individiální projekt 203 nízkoenergetického rodinného domu má moderní dispozici 5+1, která elegantně zahrnuje garáž. Dům je vhodný do svažitého terénu.
Dřevostavba je postavena ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.

Zastavěná plocha: 177,5m2

Individuálně projektovaná moderní dřevostavba je zasazená do svažitého terénu na zastavěné ploše 177,5 m2

Celková užitková plocha: 203,0m2

Užitná plocha 203 m2 respektuje specifická přání majitele, pro kterého byl dům projektován i náročnost terénu, do kterého je osazen.

Katalogový list


POPIS DOMU

Individuální projekt 203 byl připraven “na míru” náročnému zákaznikovi a jeho jasné představě o svém bydlení. Moderní dřevostavba zapadá do celkové koncepce dané funkcionalistické zástavby. Užitná plocha 203 m2 respektuje specifická přání majitele, pro kterého byl dům projektován. Stavba se snaží co nejvíce využít svažitého terénu. Dům z příjezdové cesty vypadá jako jednoduchá jednopodlažní stavba s plochoustřechou. Ve vstupním podlaží se podařilo vhodným dispozičním řešením oddělit prostornu garáž a technické zázemí domu od dvou pokojů a ložnice. Díky svažitému terénu bylo možné umístit společenskou část domu o podlaží níž. Zde se tedy nachází prostorný obývací pokoj a kuchyně. Spodní část domu je propojena se zahradou pomocí velkých francouzkých oken.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE, který byl vyvinut aby dokázal respektovat i individuální představy a přání investora již od fáze architektonického návrhu. Systém je konstrukčně velmi univerzální a připraven uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.  Moderní dřevostavba osazená do náročného svažitého terénu je důkazem, že náš stavební systém posouvá hranice možností dřevostaveb ještě dál.

Exteriér stavby může být dokončen libovolným fasádním systémem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

 

 


Nevybrali jste si?

Napište si o katalog!

Katalog domů PURLIVE