Individuální projekt 172
r172

Základní parametry

Dispozice: 6+1

Individiální projekt 172 nízkoenergetického rodinného domu má dispozici 6+1. Prostorný společenský prostor volně přechází do kuchyňské části domu. V obytném pokroví se nachází klidová část se třemi pokoji a pracovnou.
Dřevostavba je postavena ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.

Zastavěná plocha: 112,0m2

Roubenka projektovaná podle indiviuálních požadavků má 112 m2 zastavěné plochy.

Celková užitková plocha: 171,6m2

Bezmála 172 m2 užitné plochy bylo projektováno jako rodinná rekreační dřevostavba pro 8 osob.

Katalogový list


POPIS DOMU

Individuální projekt 172 v sobě snoubí moderní technologie a vzhled tradiční valašské roubenky. 172 m2 užitné plochy bylo projektováno jako rodinná rekreační dřevostavba pro 8 osob. Přízemí dominuje typická valašská kuchyň s kachlovými kamny, velká jídelna a obývací pokoj. Francouzským oknem v obvývacím pokoji lze vyjít rovnou do zahrady. Dále se v přízemí nachází ložnice, sociální a technické zázemí. Po prostotném schodišti se dostanete do galerie a odtud do pokojů sloužících jako 3 ložnice a pracovna. Samostaná koupelna a WC i v druhém podlaží je samozřejmostí.
Zastřešení je řešeno pomocí sedlové střechy s polovalbami a obháňkami. Dřevěná roubená fasáda, klasická dřevěná okna a dveře dokonale dotváří stavbu, která vypadá jako tradiční roubenka a je k nerozeznání od původních architektury.  

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE, který byl vyvinut aby dokázal respektovat i individuální představy a přání investora již od fáze architektonického návrhu. Systém je konstrukčně velmi univerzální a připraven uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.  Vzhled valašské roubenky je důkazem, že náš stavební systém může být dokončen libovolným fasádním systémem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

 


Nevybrali jste si?

Napište si o katalog!

Katalog domů PURLIVE