FRANK 137
RD FRANK 137 Vizualizace

Základní parametry

Dispozice: 4+kk

FRANK 137 je dvoupodlažní nízkoenergetický rodinný dům 4+kk.

Zastavěná plocha: 107,4m2

Klasická dřevostavba je navržena tak, aby maximálě využila zastavěnou plochu 107,4 m2

Celková užitková plocha: 137,1m2

Celková užitná plocha 137,1 m2 včetně garáže a zázemí využitelného jako dílna nebo sklad umožňuje komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu.

Katalogový list


POPIS DOMU

FRANK 137 je oblíbený dvoupodlažní nízkoenergetický rodinný dům 4+kk. Dřevostavba je navržena tak, aby na minimální zastavěné ploše 107,4 m2 nabídla maximální využití prostoru, ale zároveň nesnižovala nároky na pohodlné bydlení. Výsledkem je užitná plocha 137 m2

V přízemí domu je situována denní zóna tvořená obývacím pokojem s jídelnou, koupelnou, technickou místností a kuchyňským koutem, který je částečně oddělen od obytného prostoru. Z obývacího pokoje je umožněn výstup na terasu před domem. V patře je klidová zóna, kde jsou umístěny 2 samostatné pokoje a ložnice, kterým je k dispozici druhá koupelna. U domu se nachází garáž a místnost využitelná jako dílna nebo sklad pro zahradu.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.
Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

 


Nevybrali jste si?

Napište si o katalog!

Katalog domů PURLIVE

Vyžadovaná pole jsou označena *