ALEŠ 64
web ALEŠ 64 vizualizace dřevostavba PURLIVE rodinné domy

Základní parametry

Dispozice: 3+kk

Celý nízkoenergetický rodinný dům je řešen dispozicí 3+kk.

Zastavěná plocha: 64,0m2

64 m2 užitkové plochy je projektováno tak, aby měl majitel domu ideální podmínky pro rodinný život, klid a zázemí.
Typový dům je určen pro 2-4 osoby.

Celková užitková plocha: 77,5m2

Dřevostavba je vyrobena ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.” Bungalov potřebuje jen 77,5 m2 zastavěné plochy.

Katalogový list


POPIS DOMU

Typový rodinný dům ALEŠ 64 je bungalov jednoduchého kompaktního tvaru, vhodný do nízké zástavby. Jedná se o dům menších rozměrů určený do rovinatého až mírně svažitého terénu. Bungalov potřebuje jen 77,5 m2 zastavěné plochy. Užitná plocha 64 m2 svým vnitřním upořádáním a dispozičním řešením 3+kk uspokojí nároky 2-4 členné rodiny a vhodně odděluje denní a noční klidovou zónu. Prostorný centrální obytný prostor je tvořen kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem s  výstupem na terasu. Jde o jednoduchou stavbu bez stropní konstrukce s využitím příhradových dřevěných střešních vazníků.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.
Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.


Nevybrali jste si?

Napište si o katalog!

Katalog domů PURLIVE

Vyžadovaná pole jsou označena *