FRANK 137

Základní parametry

Dispozice: 4+kk

FRANK 137 je dvoupodlažní nízkoenergetický rodinný dům 4+kk.

Zastavěná plocha: 107m2

Dřevostavba je navržena tak, aby na minimální zastavěné ploše 107 m2 nabídla maximální využití prostoru, ale zároveň nesnižovala nároky na pohodlné bydlení.

Celková užitková plocha: 137m2

Celková užitná plocha 137 m2 umožňuje komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu včetně garáže a zázemí využitelného jako dílna nebo sklad.

Půdorysy a pohledy

Půdorys a legenda přízemí

POPIS DOMU

FRANK 137 je dvoupodlažní nízkoenergetický rodinný dům 4+kk. Dřevostavba je navržena tak, aby na minimální zastavěné ploše 107 m2 nabídla maximální využití prostoru, ale zároveň nesnižovala nároky na pohodlné bydlení. Výsledkem je užitná plocha 137 m2.

V přízemí domu je situována denní zóna tvořená obývacím pokojem s jídelnou, koupelnou, technickou místností a kuchyňským koutem, který je částečně oddělen od obytného prostoru. Z obývacího pokoje je umožněn výstup na terasu před domem. V patře je noční zóna, kde jsou umístěny 2 samostatné pokoje a ložnice, kterým je k dispozici druhá koupelna. U domu se nachází garáž a místnost využitelná jako dílna nebo sklad pro zahradu. Rodinný dům je sestaven ze stavebního systému PURLIVE. Vytápění domu je zajištěno podlahovým vytápěním. Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

 

KE STAŽENÍ

Půdorys a pohledy

Leták ke stažení