Houseboat Purlive – bydlení na vodě

Houseboat Purlive – bydlení na vodě

By In Aktuality, Blog, Z oboru On 29.4.2015


V současné chvíli připravujeme realizaci developerského projektu „Bydlení na vodě“ ve Zlínském kraji. Purlive společně s investory dokončilo projektové práce na moderních rodinných domech postavených na vodní ploše a v roce 2015 začne s realizací těchto staveb.

S naším obchodním partnerem, společností PREFA Brno, a.s., se kterým společně provozujeme betonárnu PRESTAmix v Kuřimi, jsme navrhli betonové pontony jako základovou desku pro stavbu rodinného domu na vodě – houseboat. Betonové moduly jsou navrženy v modulech, tak aby bylo možné měnit velikost domu, houseboatu.

Nástavba je navržena se stavebního systému PURLIVE, jehož hlavní výhodou je izolace polyuretanovou pěnou, která je odolná vůči působení vlhkosti a vody, ale zároveň také nejlepším tepelně-izolačním materiálem. Díky tomu jsou stavby z PURLIVE vždy v nízkoenergetickém standardu.

Návrh domů stavěných na vodní ploše byl navržen společně se specialisty v oblasti stavby plavidel, tak aby vyhověli všem potřebným kritériím ke schválení těchto staveb na vodní ploše.

PURLIVE nabízí zájemcům, investorům a developerům o bydlení na vodě a houseboatů návrh a realizaci námi navržených, ale i jejich vlastních návrhů.

PŮDORYSY REALIZACE – HOUSEBOAT PURLIVE