Prezentace Purlive na veletrhu Dřevostavby 2016

Prezentace Purlive na veletrhu Dřevostavby 2016

By In Aktuality On 19.2.2016


Na každoročně pořádaném veletrhu Dřevostavby 2016 nechyběla naše firma ani tentokrát. Hned na začátku můžeme říci, že pražský veletrh přitáhl velkou pozornost a to jak z řad odborné veřejnosti, tak i laiků. Výstavní stánek PURLIVE byl často v obložení zájemců, kteří doslova nasávali znalosti o našich výrobcích. Náš unikátní systém zateplení pomocí polyuretanové (PUR)  izolace, která odolává vlivům vlhkosti a časem nesesedá, nás diametrálně odlišily od většiny konkurentů. Při možnosti shlédnutí demonstrační ukázky co dělá vlhkost se skelnou vatou a nakolik je naše PUR výplň v námi vyráběných stavebně izolačních panelech (SIP) vůči ní netečná si začali návštěvníci otevřeně uvědomovat  jedinečnost této technologie výroby a její kvality přetrvávající v horizontu let.

Naše nabídka kvalitních rodinných domů, SIP panelů a osobní přístup obchodníků oslovila spoustu zájemců. Připravené katalogy s našim informačním materiálem doslova mizely před očima.

A to ještě nebylo vše….

Poprvé jsme také na veletrhu prezentovali „KŮLNU“. Jedná se o projekt, který na trh uvádíme společně s našim obchodním partnerem MPL Stavebniny. Název Kůlna má ovšem pramálo společného s kůlničkou na dříví, jak by si někdo mohl představit. Jedná se o  systém rostoucího bydlení, který se skládá z unifikovaných modulů zhotovených na výrobní hale a přivezeny rovnou k užívání zákazníkovi až na místo osazení. Takové bydlení je nejen moderní, kvalitní a rychlé, ale i za velmi výhodné ceny. Možnost vidět jak taková stavba vypadá je možno ve Ski-areálu Velké Karlovice či od 1. března 2016 v prostorách stavebnin MPL Praha, kde bude k vidění ukázkový S modul.

Katalog „Kůlna“ modulární dřevostavba
Odkaz na katalog rodinných domů PURLIVE