Ohlédnutí za 12. ročníkem Mezinárodního veletrhu Dřevostavby 2017

Ohlédnutí za 12. ročníkem Mezinárodního veletrhu Dřevostavby 2017

By In Aktuality, Nezařazené On 15.2.2017


Ve dnech 2.2 až 5.2.2017 se uskutečnil 12. ročník Mezinárodního veletrhu Dřevostavby 2017 v Praze. Branami výstaviště v Holešovicích prošlo více jak 25 000 návštěvníků a nás velmi těší zájem mnohých z nich o náš stavební systém, naše produkty a širokou nabídku služeb, které poskytujeme v oblasti realizace rodinných domů.

Po třech letech jsme na veletrhu představili také zbrusu nový výstavní stánek, který byl vyroben na míru stejně tak, jak stavíme pro naše klienty. Jsme rádi, že image stánku, stejně jako ta firemní, a především naše reference jsou velmi kladně vnímány. Ujišťuje nás to v tom, že kormidlo máme natočeno správným směrem – směrem k Vám.

Na stánku jsme si s návštěvníky nejčastěji povídali o jejich představách vysněného bydlení a o co nejsnadnější cestě, jak toho dosáhnout. Velký zájem byl také o modulární dřevostavby „Kůlna“, které nabízí levnější a velmi rychlou alternativu vlastního bydlení. Neméně zájmu vzbudil náš nový projekt Houseboaty, který zaujal nejen svojí originalitou, ale také dostupností a výhodností takového řešení.

Jsme velmi rádi, že se nám daří postupně rozšiřovat i síť našich partnerů v ČR, kteří realizují stavby z našich sendvičových konstrukcí. Ti se za námi přijeli také podívat a nechali se inspirovat novými trendy, projekty a vývojem.

Chtěli bychom Vám všem touto cestou poděkovat za návštěvu. Váš velký zájem ukazuje, že naše výrobky, služby a osobní přístup k zákazníkům jsou právě to, co hledáte a je to pro nás hnacím motorem se ještě více ve své práci zdokonalovat.

Tým PURLIVE

Co vás nejvíce zajímalo: