Projektant

Projektant

Místo výkonu práce: Zlín
Mzda: 23 000 – 25 000 Kč / měsíc

Svůj životopis v českém jazyce zašlete prosím na e-mailovou adresu: kracalik@purlive.cz. Do předmětu prosím uveďte PROJEKTANT. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

projektant-big

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • Znalost práce na PC
  • Uživatelskou znalost kancelářského balíku MS OFFICE
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost práce v týmu

Náplň práce:

  • Navržení dispozičního řešení, popř. studie stavby
  • Zpracování projektové dokumentace pro stavební řízení
  • Zpracování výrobní a montážní dokumentace
  • Řešení konstrukčních detailů
  • Vývoj stavebního systému
  • Tvorba rozpočtů staveb
  • Inženýrská činnost
  • Technická podpora obchodního oddělení
  • Spolupráce se stavbyvedoucím
  • Spolupráce s dodavateli
  • Konzultace s investorem

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou odbornou práci v dynamickém a mladém kolektivu
  • Zázemí stabilní výrobní a stavební české firmy
  • Motivující ohodnocení, možnost vzdělávání
  • Profesní růst
  • Příspěvek na stravování

Výhodou:

  • Znalost AutoCAD, ArchiCAD, SEMA
  • Zkušenosti s dřevostavbami