Obchodník

Obchodník

Místo výkonu práce: Zlín nebo celá ČR
Mzdové ohodnocení: základní mzda + vysoké prémiové ohodnocení bez horní hranice
Pracovněprávní vztah: HPP – Hlavní pracovní poměr – plný úvazek
Nástup do zaměstnání: IHNED

Svůj životopis v českém jazyce zašlete prosím na e-mailovou adresu: info@purlive.cz. Do předmětu prosím uveďte heslo OBCHODNÍK. Budeme Vás kontaktovat.

PURLIVE kariéra volné místo dřevostavby obchodník

Požadujeme:

  • Chuť do práce a vydělávat peníze
  • Uživatelskou znalost kancelářského balíku MS OFFICE
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost práce v týmu

Náplň práce:

  • Prodej rodinných domů a stavebního systému PURLIVE
  • Vyhledávání kontaktů mezi projektanty a stavebními firmami
  • Komunikace se zákazníkem od prvního kontaktu až po předání stavby

Výhodou:

  • Zkušenosti s dřevostavbami, prodejem domů, orientace ve stavebnictví

Nabízíme Vám:

  • Stálé zaměstnání
  • Motivující ohodnocení bez horního limitu
  • Volnou pracovní dobu
  • Po zaučení práce z domu
  • Možnost služebního auta
  • Zázemí stabilní české stavební firmy
  • Příspěvek na stravování a další standardní benefity