Jsme členem ADMD

Jsme členem ADMD

By In Nezařazené On 6.9.2018


Na zasedání výkonné rady ADMD 23. 8. 2018 jsme byli jednohlasně schváleni jako právoplatní členové Asociace Dodavatelů Montovaných Domů – ADMD. Vstupem mezi členy jsme se zařadili do společenství firem, komunity lidí, kteří nejen aktivně prosazují zájmy vedoucí k popularizaci dřevostaveb v rámci ČR, ale současně velmi dbají na kvalitu jejich provedení.

Členem ADMD se mohou stát pouze firmy, které splní podmínky vstupu a mimo jiné projdou certifikací, tzv. Dokumentu Národní Kvality -DNK, kterou se nám v měsíci srpnu podařilo úspěšně dokončit. Nejedná se tedy o instituci, do níž je vstup jednoduchý a automatický.

Naše účast v asociaci je pro nás nesporně výhodou, která by nám měla umožnit na trhu požívat vyšší důvěry u našich partnerů i zákazníků. Zároveň je to ale závazek, abychom nepolevili ve svém snažení a neustále se zdokonalovali v naší činnosti a dbali na kvalitu našich výrobků, staveb. Očekávám, že naše členství posílí sílu značky PURLIVE a positivně se odrazí na našich obchodních výsledcích. K tomu přeji všem hodně zdaru!

Na tomto místě bych chtěl také poděkovat svému týmu za dosavadní dobrou práci, protože bez ní by náš vstup do asociace nebyl možný.

Jiří Ratajský, ředitel společnosti PURLIVE