Dřevostavby Praha

Dřevostavby Praha

By In Blog, Než začneme stavět, Z oboru On 11.5.2015


Dřevostavby Praha – na toto téma se můžeme podívat z několika různých úhlů.

Úhel geografický:

I když se na první pohled může zdát, že Praha nenabízí dostatečné možnosti pro výstavbu dřevostaveb, není tomu tak.
V samotném centru města nejspíš budeme těžko hledat lokalitu, kde bychom montovanou dřevostabu umístili. Ale už při menším rozšíření celého obzoru zájmu místa výstavby, a to na okraje našeho hlavního města, nalezneme pro stavbu rodinných domů na klíč nekonečné možnosti.
Město samo o sobě se neustále rozšiřuje a naskýtá cesty, jak uzpůsobit bydlení více v souladu s přírodou. Tím i rozšiřuje spektrum výběru, jakou stavbu můžeme zvolit.
Nepřeber menších vesniček, které jsou již nyní s Prahou přímo propojeny, nabízí lokality, které k výstavbě dřevostavby na klíč přímo vybízí.

Úhel možnosti realizace:

Krajina, kterou ve středních Čechách nalezneme, nečiní výstavbě rodinných domů žádné překážky. Realizace dřevostavby na klíč je tedy bezproblémová, časově nenáročná a v celkovém důsledku umožňuje majiteli domu postavit si dům svých snů.
Rozsáhlá variabilita stavebního systému Purlive je pro toto řešení ideální.
Konstrukce a ekologické vlastnosti celého systému se přizpůsobí jak krajině, tak uživateli a v konečném důsledku přinesou užitek oběma stranám.

Úhel finanční:

Pořídit si dnes bydlení v Praze není určitě levná záležitost a to je i motorem pro směřování umístění bydlení v dosahu ne však přímo v lokalitě města Praha.
Díky výhodám výstavby dřevostavby na klíč Purlive je možno získat cenově dosažitelné bydlení dle našich přání. Výhodou této výstavby je i úspora finančních prostředků pro nákup pozemku pro stavbu.
Nebýt omezený a nemít zbytečné náklady by se mělo stát zdravým pravidlem při výběru našeho budoucího bydlení a nejen jeho.
Úspora energií, nízké náklady na vytápění, fixní cena výstavby dřevostavb na klíč i možnost jejího postupného dokončování dle růstu rodiny nebo dalších plánů jsou neodmyslitelné a hlavní výhody výstavby rodinných domů Purlive.

Zajímavé odkazy:

https://www.purlive.cz/rodinne-domy/katalog-domu/

https://www.purlive.cz/rodinne-domy/vyhody-systemu-purlive/

https://www.purlive.cz/rodinne-domy/moznosti-realizace/

https://www.purlive.cz/realizace/