Výhody a vlastnosti systému PURLIVE

Samotný systém PURLIVE a jeho technické podklady jsou navrženy s ohledem na konstrukční jednoduchost při provádění stavby. Tento způsob výstavby vede ke snížení nákladů za stavební práce, omezuje její chybovost a velmi podstatně ji zrychluje. Zrychlení procesu výstavby Vaše bydlení velmi zlevňuje. Nechcete přece stavět, ale bydlet!

greentick Dlouholetý vývoj a inovace v praxi

Dlouholetý vývoj stavebního systému PURLIVE, přirozená snaha o zavádění veškerých inovací do praxe, ať už na poli nejmodernějších výrobních technologií nebo využívání nových materiálů v konstrukcích, ale především samotné zdokonalování konstrukce z pohledu tepelné techniky Vám zaručují kvalitu bydlení, a to nejen dle současných standardů, ale i těch budoucích.

greentick Kutilové vítáni

Díky naší filosofii vyjít zákazníkům co nejvíce vstříc jsme se rozhodli dát Vám možnost si stavbu objednat v různé fázi rozpracovanosti. Jsme si vědomi, že jsme národ velmi pracovitých a šikovných lidí a proto Vám nabízíme možnost přímo se podílet na stavbě Vašeho vlastního domu i konstrukčními pracemi.

greentick Rozsáhlá variabilita

Jelikož každá rodina, každý člověk má svá přání a představy, nabízí naše společnost nejen možnost vybrat si z mnoha různých typových domů, ale také možnost nechat si zpracovat projekt tzv. „na míru“. Díky univerzálnosti systému, našim architektům a projektantům toto není problém.

greentick Kvalifikovaná služba zákazníkům

Zákazník je středem našeho snažení a domy naší společnosti nástrojem uspokojení jeho představ a cílů. Proto vycházíme maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale také v neposlední řadě následné užívání stavby během i po skončení její záruky.

greentick Krátká doba výstavby

Díky vysoké předvyrobenosti konstrukcí ve výrobním závodě dosahujeme velmi krátkých montážních časů veškerých staveb. Díky zavedenému systému řízení výroby a důkladným kontrolním procesům ve výrobním závodě dosahujeme vysoké přesnosti konstrukcí a zaručujeme tak bezproblémovou a tím pádem i rychlou montáž Vašeho domu.

greentick Certifikáty kvality

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. Veškeré technické podklady o PURLIVE výstavbě naleznete v sekci Dokumenty ke stažení.

Úspora energie

Díky technologii výroby vynikají montované domy ze stavebního systému PURLIVE ekonomikou svého provozu, a tak mohou velmi podstatně šetřit roční náklady s domem spojené.

Energetické úspornosti je dosaženo díky vylití konstrukce a expanzí tvrdé PUR pěny jako izolantu. PUR pěna vyniká nad ostatními materiály právě svými izolačními vlastnostmi, když hodnota jejího součinitele tepelné vodivosti je o třetinu nižší než u ostatních izolačních materiálů. Součinitel prostupu tepla stěnové konstrukce, je 0,12 W/m2. 

Dokážete si představit dodatečně nezateplovat současné stavební konstrukce? Díky dlouholetému vývoji a použitému materiálovému složení konstrukce systému PURLIVE toto není potřeba!

Součinitel prostupu tepla lepší o 50%

Součinitel prostupu tepla lepší o 50%

Vynikající tepelná izolace

Jednotlivé stavební díly montovaných domů jsou vyrobeny s maximální pečlivostí a díky dlouholetému vývoji maximálně odstraňují tepelné mosty v konstrukcích. Využitím nejmodernější dostupné technologie pro výrobu izolace a její aplikace splňují veškeré konstrukce systému nízkoenergetické a pasivní standardy.

Nízké náklady na vytápění

Díky našim konstrukcím budete platit jen minimální náklady na topení. Zvažte tedy jednorázovou úsporu pořizovacích nákladů za bydlení v kontextu s dlouholetým užíváním stavby a s tím spojených provozních nákladů.

Srovnání tepelně izolačních vlastností izolací

greentick Suchý způsob výstavby

V závislosti na zvolené technologii je možno postavit Váš dům ze stavebního systému PURLIVE zcela suchou výstavbou, tedy bez nutnosti nucených technologických přestávek spojených se schnutím stavebních materiálů. Díky tomu jsou eliminovány i sezónní vlivy a zkracuje se doma výstavby.

greentick Vzorové referenční domy

Náš stavební systém je na trhu nový, ale i přesto je o něj velký zájem. Bylo z něj postaveno již několik rodinných domů napříč naší republikou. Jsou s ním tedy spojené i konkrétní zkušenosti majitelů, kteří stavby dlouhodobě užívají. Velmi uvítáme Váš zájem o osobní prohlídku našich referenčních staveb.

greentick Záruka fixní ceny

Garantujeme Vám fixní cenu za dodávku domu po dobu 12 měsíců od data podpisu Smlouvy o dílo.

greentick Podlahová plocha / plocha pozemku

Díky vynikajícím vlastnostem izolantu jsme schopni navrhovat domy z mnohem méně subtilních konstrukcí a šetřit tak Vaše náklady za pozemek a m2 podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn je pouhých 30 cm.

greentick Ekologie

Díky vynikajícím vlastnostem systému PURLIVE nezatěžujete přírodu vysokou spotřebou fosilních paliv. Nosné konstrukce domu jsou vyrobeny ze dřeva, tedy trvale obnovitelného materiálu. Výrobní proces stavebního systému PURLIVE je zcela šetrný k životnímu prostředí a je certifikován dle nejpřísnějších evropských norem. Polyuretatová pěna je do jisté míry recyklovatelným materiálem.

greentick Záruka kvality

Absolutní samozřejmostí je pro nás záruka 5 let na stavbu a ostatní dodávané úkony.

8 rychlých důvodů proč zvolit systém PURLIVE

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Zaruka@2xIzolace PURLIVE je inertní vůči vodě

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

prevzetiMožnost převzít stavbu v různých stupních dokončení

Ico Naklady@2xVětší užitná plocha o 10%