Popis systému

Stavební systém PURLIVE

Je univerzální systém pro řešení konstrukcí nosných stěn, stropů a střech různých typů staveb.

Tento stavební systém lze zařadit mezi celosvětově známé SIP (Structural Insulated Panel) systémy, které jako základní konstrukční prvek používají samonosný sendvičový panel. Jako izolace je u panelů použita speciálně aplikovaná tvrdá, litá PUR pěna.

Systém je díky svým vlastnostem jednoznačně určen pro výstavbu moderních budov dnešní doby, které kladou absolutní důraz na ekonomičnost a ekologičnost.

Systém je připraven dostát veškerým požadavkům kladeným na moderní konstrukce, a to jak těm současným, tak těm budoucím. Již dnes tedy máte možnost stavět ze systému, který vyhoví požadavkům na bydlení budoucích generací.

Systém je odzkoušen a testován akreditovanými ústavy a vyhoví všem nárokům kladeným na stavební konstrukce dle českých i evropských norem.

Image

Montované domy ze systému PURLIVE

Montované rodinné domy ze systému PURLIVE jsou stavěny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Jedná se o dřevostavby, jejichž nosná konstrukce je vyrobena z kvalitního sušeného dřeva.

Extrémní rychlosti výstavby se dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Použitá technologie a velmi přesné dílenské zpracování zaručují domům dlouhou životnost a komfortní bydlení.

Dřevěné panely z prolamovaných nosníků

Systém dřevěných sendvičových panelů je univerzální, požárně vysoce odolný, variabilní stavební systém, který je určen především pro oblast nízkoenergetické, pasivní a v budoucnu i tzv. nulové výstavby. Vyniká zejména v případech, kdy jsou kladeny nároky na funkčnost systému, minimalizaci tepelných ztrát, ale i na výslednou architektonickou kvalitu.

Jednotlivé panely systému jsou vyráběny jako sendvičová konstrukce. Panely jsou pomocí nejmodernějších technologií vyplněny vstřikovanou polyuretanovou izolací, která díky jejímu současnému zalisování vytváří z konstrukce komplexní celek.

Výrobní technologie zaručuje hladký, celistvý povrch panelů, který výraznou měrou usnadňuje finální povrchovou úpravu. Díky zmíněné technologii výroby systém dosahuje velmi vysokých přesností jednotlivých dílců i výsledné stavby.

Image

Jak snadno se staví ze systému PURLIVE

A tak to vypadá na stavbě - časosběrné video