Developeři

Firma PURLIVE má bohaté zkušenosti nejen s vlastními developerskými projekty, ale také s výstavbou, kde plnila roli dodavatele stavby.

Díky unikátnímu stavebnímu systému vyrostou na zelené louce rychle stavby s vynikajícími vlastnostmi a užitnou plochou až o 10% větší než je tomu běžných zdících materiálů.

Tým stavebních odborníků od projektantů až po montážní čety je vám plně k dispozici.

developeri_01.jpg

Hlavní výhody pro developery

greentick Rychlost výstavby

Rychlost výstavby patří bezesporu k hlavním výhodám stavebního systému PURLIVE. Hrubá stavba standardního domu může v ideálních podmínkách být postavena do 14 dní, přičemž dům může být pro svého uživatele nachystán k nastěhování již do čtyř měsíců.

greentick Rozsáhlá variabilita

Jelikož každá rodina, každý člověk má svá přání a představy, nabízí naše společnost nejen možnost výběru z mnoha různých typizovaných domů, ale také možnost nechat si zpracovat projekt tzv. „na míru“. Díky univerzálnosti systému, našim architektům a projektantům toto není v žádném případě problém.

greentick Certifikace

Domy ze systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem.

greentick Menší prostorová náročnost výstavby

Díky vynikajícím izolačním vlastnostem snižujeme náklady na m2 zastavěné plochy. Naše konstrukce mohou být díky použité izolaci z tvrdé lité PUR pěny mnohem subtilnější oproti konkurenčním, čímž umožňují dosáhnout větší užitné plochy domu na stejné zastavěné ploše.

greentick Záruka kvality

Díky precizní prefabrikaci stěn a dalších nosných konstrukcí, která probíhá v ideálních výrobních podmínkách, je zaručen nejvyšší kvalitativní standard. Omezuje se tak chybovost lidského faktoru na minimum a předchází se tak případným potížím v místě realizace.

greentick Kvalifikovaná služba zákazníkům

Zákazník je středem našeho snažení a domy naší společnosti nástrojem uspokojení jeho představ a cílů. Proto vycházíme maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale následné užívání stavby během i po skončení její záruky.

Neváhejte nás kontaktovat.
Jsme tu pro Vás!

Pracovní doba: PO - PA 8 - 16:30 hod

Dan mini

Daniel Korabík

+420 733 699 993

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.