Služby

Kromě výroby a montáže Vaší dřevostavby Vám v PURLIVE nabízíme komplexní služby, které reflektují na nejčastější potřeby při výstavbě bydlení.

greentick

Konzultace zdarma

Máte projekt či jen představu o Vašem vysněném bydlení? Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky na dřevostavby, kteří Vám doporučí optimální řešení Vašeho bydlení.

greentick

Předprojektová služba

Využijte službu, která obsahuje obhlídku a analýzu stavebního pozemku, jednu návštěvu stavebního úřadu a odboru územního plánování, výběr vhodné typové stavby na pozemek a její následný situační zákres. Cena dohodou.

greentick

Základová deska

V PURLIVE Vám zajistíme stavbu základové desky, a to ať už vlastními interními kapacitami, tak prostřednictvím naší sítě partnerů.

greentick

Financování

Budete chtít pomoci se zajištěním financování? Obraťte se na nás!

greentick

Orientační cenová nabídka

Ať už máte pouhou vizualizaci z internetu, zpracovanou architektonickou studii nebo vlastní projekt, uděláme Vám bezplatnou orientační cenovou nabídku zahrnující aktuální ceny na trhu.

greentick

Projekt

V PURLIVE Vám pomůžeme s projektem Vašeho rodinného domu či jiného stavebního projektu, zajistíme inženýring i vyřízení stavebního povolení, a to ať už vlastními interními kapacitami, tak prostřednictvím naší sítě projektantů.

greentick

Dokončovací práce

V případě, že si přejete stavbu na klíč, nabízíme Vám koordinaci dokončovacích prací skrze naše prověřené partnery.