Služby

Kompletní služby zákazníky. Poradíme s vhodným domem pro Váš pozemek. Individuální projekt. Vyřízení stavebního povolení. Zprostředkování financování.

Jsme společnost zabývající se výstavbou nízkoenergetických domů s téměř
nulovou spotřebou energii. Díky moderním stavebním systémům naše stavby dosahují vynikajících parametrů. Naše firma má silné zázemí kvalitního a dlouhodobě působícího pracovního týmu v oblasti architektury, projekce a realizace staveb.

Abychom co nejlépe vyhověli Vašim potřebám ohledně stavby domu, tak plný servis je pro nás samozřejmostí.

Image

Nabízíme Vám komplexní servis

greentick Zpracování nabídky

Na základě Vaší představy, bez ohledu na to zda máte již hotový projekt na jiný typ stavby, nebo nám přinesete zpracovanou architektonickou studii, či pouze vizualizaci nebo skicu z internetu, připravíme Vám řešení na míru.

greentick Architektonický návrh

Naši architekti jsou schopni pro Vás zpracovat Vaše představy o budoucím bydlení velmi rychle a kvalitně s ohledem na umístění stavby na pozemku, jeho dispozičního řešení a finálního provedení.

greentick Vyřízení stavebního povolení

Veškerou nutnou a časově náročnou komunikaci s úřady zajistíme a stavební povolení vyřídíme za Vás.

greentick Výběr pozemku

Spolupracujeme s realitními domy v rámci cele ČR a máme personál pro aktivní práci při vyhledávání vhodných pozemků.

greentick Projektová dokumentace

Příprava kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení: veškerou nezbytnou výkresovou a textovou dokumentaci nutnou ke stavebnímu povolení Vám připravíme.

greentick Realizace stavby na klíč nebo dle dohody

Stavbu umíme realizovat od prvního kopnutí do země až po předání klíčů od zcela kompletní dokončené stavby, ale také pouze v dohodnuté fázi rozpracovanosti – hrubá stavba apod.