Rodinné domy Zlín

Plánujete stavbu vlastního rodinného domu ve Zlíně? Chcete se s realizací obrátit na firmu, která zná místní terén, má historii i zázemí? Zlínská firma PURLIVE, spol. s r.o. bude tou správnou volbou!

Kvalitní, rychlé a energeticky úsporné bydlení

PURLIVE je spolehlivým dodavatelem rodinných domů a stavebního systému pro dřevostavby. Realizuje typová i individuální řešení rodinných domů, stavby komerční i občanské vybavenosti. Díky stabilnímu týmu odborníků dokáže PURLIVE zajistit komplexní servis nejen při realizaci samé, ale bude s Vámi od projektu, přes stavební povolení až po předání klíče od nového domova.

Příklady realizací ve Zlínském kraji

Rodinné domy PURLIVE

PURLIVE umožňuje převzít stavbu v různém stupni dokončení

icona_hruba_stavba.svg

Hrubá stavba

Dodávka a montáž obvodových a vnitřních nosných i nenosných stěn záklop rovných stropů OSB deskami. Na přání zákazníka pak i stropních a střešních panelů.

icona_k_dokonceni.svg

Stavba k dokončení

Dodávka a montáž hrubé stavby. Navíc však dostanete nosnou konstrukci střechy včetně krytiny, klempířských prvků a výplně stavebních otvorů, což jsou okna a vstupní dveře.

icona_na_klic.svg

Stavba na klíč

Zahrnuje už i v interiéru vše důležité pro nastěhování nábytku. V dodávce tak jsou kompletní rozvody, obklady, dlažby, plovoucí podlahy, interiérové dveře a malování.

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675