Rodinné domy na klíč

Chystáte si postavit svůj vysněný domov? Máte rádi teplé materiály a dřevostavba je pro vás vážnou nebo už jasnou volbou? Nechte si postavit svůj rodinný dům na klíč od zlínské stavební společnosti PURLIVE, jejíž stejnojmenný stavební systém splňuje certifikaci Dokument národní kvality a má změřitelnou úsporu energií o 50 % více než je běžné.

Úspora energií, díky které můžete ročně ušetřit až desetitisíce korun, je jenom jedním z mnoha důvodů, proč pro realizaci vysněného bydlení zvolit firmu PURLIVE.

8 důvodů proč stavět dřevostavbu s PURLIVE

greentick Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

Stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodu ve Zlíně. Díky tomu zkracujeme čas při montáži panelů dřevostavby na minimum. Pokud zvolíte stavbu na klíč, můžete bydlet ve svém už za čtyři měsíce.

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné. Díky tomu tak můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick Suchý způsob výstavby

V závislosti na zvolené technologii je možno postavit dům ze stavebního systému PURLIVE zcela suchou výstavbou, tedy bez nutnosti nucených technologických přestávek spojených se schnutím stavebních materiálů..

Mimořádná tepelná izolace

  • Exkluzivní tepelné izolace je docíleno díky vylití konstrukce a expanzí tvrdé PUR pěny jako izolantu.
  • Jednotlivé stavební díly montovaných domů jsou předem vyrobeny ve vlastních výrobních závodech s největší pečlivostí a kvalitou. Využitím nejmodernější dostupné technologie pro výrobu izolace a její aplikace splňují konstrukce systému nízkoenergetické a pasivní standardy.
Image

Větší dům díky PURLIVE

  • Hmatatelnou výhodou systému PURLIVE je fakt, že díky vlastnostem PUR pěny jsou místnosti v domě prostornější než při stavbě cihlou a následnou izolací. Rodina tak ušetří náklady za pozemek a taky se sníží cena čtverečního metru užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.
Image

Individuální přístup k zákazníkům

  • PURLIVE vychází maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu. Ať už při samotném rozhodování, následném projektování, realizaci stavby dle dohody, ale také následném užívání stavby během i po skončení záruky.

_dsc4105-hdr.jpg

Rodinné domy PURLIVE

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675