Přízemní rodinné domy

V posledních letech se přízemní domy nebo-li bungalovy staly velkým trendem na poli stavebnictví, a to zejména u dřevostaveb. Bungalovem je myšlen přízemní rodinný dům bez dalších pater. Proč jsou přízemní domy tak oblíbené? Svoji roli hrají nejen osobní sympatie k nízkému domu, ale i pragmatické důvody: žádné schodiště, dva kroky k zahradě, rychlá výstavba, bezbariérový rodinný dům.

Rodinné domy ze stavebního systému PURLIVE přináší investorům vyšší úsporu energií až o 40 % než mají rodinné domy, které používají jako izolant jiný materiál. Extrémní rychlosti výstavby společnost PURLIVE dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie, která je předem vyrobena ve vlastním výrobním závodě a následně je dovezena na stavbu. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Díky jedinečnosti stavebního systému PURLIVE a zvolení stavby k dokončení mohou investoři v rámci celé výstavby rodinného bydlení ušetřit v řádech statisíců korun.

V případě, že si přejete stavbu na klíč, nabízíme Vám koordinaci dokončovacích prací skrze naše prověřené partnery.

Rodinné domy PURLIVE

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image

Ukázka realizací rodinných domů