Developeři

My v PURLIVE máme bohaté zkušenosti nejen s vlastní výstavbou developerských projektů, ale také v plnění role dodavatelské firmy vůči investorovi. 

Díky vlastnímu certifikovanému systému pro dřevostavby PURLIVE vyrostou rychle na zelené louce objekty, které splňují certifikát Dokument národní kvality, mají vynikající tepelně izolační vlastnosti a oproti zdícím materiálům dosahují o 10 % větší užitné plochy. Tímto investor ušetří náklady za pozemek a taky se sníží cena čtverečního metru užitné podlahové plochy.

Podívejme se společně na největší výhody pro developery.

Hlavní výhody pro developery

greentick

Rychlost výstavby

Rychlost výstavby patří bezesporu k hlavním výhodám stavebního systému PURLIVE. Hrubá stavba standardního domu může v ideálních podmínkách být postavena do 14 dní, přičemž dům může být pro svého uživatele nachystán k nastěhování již do čtyř měsíců.

greentick

Rozsáhlá variabilita

Jelikož každá rodina, každý člověk má svá přání a představy, nabízí naše společnost nejen možnost výběru z různých typizovaných domů, ale také možnost nechat si zpracovat projekt tzv. „na míru“. Díky univerzálnosti systému PURLIVE a naší podpoře je toto možné.

greentick

Certifikace

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD). 

greentick

Menší prostorová náročnost výstavby

Díky vynikajícím izolačním vlastnostem snižujeme náklady na m2 zastavěné plochy. Naše konstrukce mohou být díky použité izolaci z tvrdé lité PUR pěny mnohem subtilnější oproti konkurenčním, čímž umožňují dosáhnout větší užitné plochy domu na stejné zastavěné ploše.

greentick

Záruka kvality

Díky precizní prefabrikaci stěn a dalších nosných konstrukcí, která probíhá v ideálních výrobních podmínkách, je zaručen nejvyšší kvalitativní standard. Omezuje se tak chybovost lidského faktoru na minimum a předchází se tak případným potížím v místě realizace.

greentick

Kvalifikovaná služba zákazníkům

Vycházíme maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale následné užívání stavby během i po skončení její záruky.

Chcete se na něco zeptat?
Jsme tu pro Vás!

Pracovní doba: PO - PA 8 - 16:30 hod

Dan mini

Daniel Korabík