PURLIVE rozšiřuje síť partnerů

Neváhejte, a pojďte stavět s námi. Je to tak snadné! Stavební systém PURLIVE je vhodnou alternativou ke zděným stavbám spojující vlastnosti klasické stavby s nespornými výhodami dřevostaveb, která má velký potenciál a je zákazníky pozitivně vní­mána a akceptována.

Stavebním firmám PURLIVE nabízí kromě kompletní dodávky materiálů potřebných k výstavbě také podporu pro úspěšné získávání a realizaci zakázek. Ta se opírá o kvalitní tým pracovníků v projekci, výrobě, obchodě i marketingu a v neposlední řadě o dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví. „Základním kamenem naší spolupráce je pevné a trvalé partnerství. Nyní se orientujeme na realizační firmy, hledáme partnery z řad obchodníků, stavebních firem a projektantů a nabízíme jim možnost stavět z našeho sta­vebního systému. Snažíme se najít spolehlivé, zavedené a zejména kvalitní partnery tak, abychom byli schopni uspokojit jakéhokoliv tuzemského investora.

Náš cíl je vytvořit v rámci České republiky síť autorizovaných partnerů realizujících stavby s využitím našich stavebních konstrukcí. Chceme jim být oporou v jejich podnikání, v přípravné i realizační fázi jejich projektů a k tomu nabídnout maxi­mální podporu a spolupráci.“

Jiří Ratajský, ředitel společnosti PURLIVE