Nízkonákladové domy

Pokud si pod pojmem nízkonákladový dům představíte stavbu, na jejíž výstavbu Vám postačí nízké náklady, musíme vás vyvést z omylu. Nízkonákladové domy snižují náklady na energie a spotřebu až při samotném bydlení, nikoliv při jeho realizaci.

Trend nízkonákladových domů jde stále více do popředí za účelem kvalitnějšího a ekonomicky nenáročného bydlení. Nízké náklady zaručuje materiálové provedení domu a kvalitní tepelná izolace. My v PURLIVE používáme vlastní izolační systém z PUR pěny. PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu

Proč si postavit vlastní nízkonákladový dům z PURLIVE

greentick

Kvalita

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick

Rychlost

V průměru stavba k dokončení, tedy obvodová konstrukce, vnitřní nosná a nenosná konstrukce, stropní konstrukce, nosná konstrukce střechy a vnější otvorové výplně, je zhotovena za pouhých šest týdnů.

greentick

Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má vyšší úsporu energií až o 50 % než dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu. Díky tomu můžete ročně ušetřit až desetitisíce na energiích.

greentick

Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena za m2 užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

Součinitel prostupu tepla lepší o 50 %

Image

Srovnání tepelně izolačních vlastností izolací

Image

Rodinné domy PURLIVE

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image

Stáhněte si katalog domů v PDF

V katalogu se seznámíte s našimi typovými domy vč. jejich cen.

Image

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací