Montované dřevostavby na klíč

Pamatujete si stavebnice? Tak přesně takto PURLIVE staví své montované dřevostavby. Extrémní rychlosti výstavby se dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Montované dřevostavby ze systému PURLIVE jsou stavěny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Dřevostavby ze stavebního systému PURLIVE přináší investorům vyšší úsporu energií až o 40 % než mají dřevostavby, které používají jako izolant jiný materiál. Extrémní rychlosti výstavby společnost PURLIVE dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie, která je předem vyrobena ve vlastním výrobním závodě a následně je dovezena na stavbu. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Díky jedinečnosti stavebního systému PURLIVE a zvolení stavby k dokončení mohou investoři v rámci celé výstavby rodinného bydlení ušetřit v řádech statisíců korun.

Rodinné domy PURLIVE

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image

Ukázka realizací rodinných domů