Modulové stavby

logo

Lákají vás modulové stavby ať už pro bydlení, rekreaci či podnikání? Láká vás jednoduchost výstavby, kvalita nebo nízká cena? A co takhle si pořídit KŮLNU? Nebojte. Není kůlna jako kůlna. Modulární dřevostavba KŮLNA je nový moderní stavební systém, který představuje nejnovější trendy ve výstavbě. Pojďme si představit jeho největší výhody.

Ico Rychlost@2x

RYCHLOST

KŮLNU sestavuje stavební firma PURLIVE ve vlastních výrobních závodech zcela suchým procesem. Následně je převezena a postavena na vámi určeném pozemku, přičemž samotné umístění KŮLNY nezabere více jak jedno dopoledne.

Ico Rychlost@2x

VARIABILITA

Spokojíte se s malým prostorem nebo dáte přednost pohodlí a místu? Systém KŮLNA vám nabízí mnoho variant. Můžete si vybrat od garsonky až po dvoupatrový dům 5+1. Zjistíte, že jeden modul vám nestačí? Přiděláme další!

Ico Rychlost@2x

CENA

Ekonomická stránka celé realizace KŮLNY je pro mnohé majitele velkým lákadlem. Oproti zděným domům totiž nedochází k žádným neplánovaným vícepracím a konečnou cenu znáte ještě před započetím samotné realizace.

Ico Rychlost@2x

MOBILITA
Velkou výhodou modulární dřevostavby KŮLNY je její mobilita. Zatímco převážení rodinných domů na jiný pozemek je poněkud sci-fi, pro KŮLNU to může být každoroční záležitostí.

 

Kvalita a minimální náklady na energie

Domy ze stavebního systému PURLIVE splňují veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD).

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny, který má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné. Díky tomuto tak můžete ušetřit desetitisíce na energiích.

Srovnání tepelně izolačních vlastností izolací

Modulové stavby pro bydlení či rekreaci:

Modulové stavby pro podnikání:

Příklady realizací: