Modulární domy

Když se řekne pojem modulární dům, každý si pravděpodobně vybaví kontejnerovou konstrukci z velmi chladného materiálu. Málokdo ale ví, že modulární domy můžou být i dřevostavby. Stavební firma PURLIVE svoje modulární dřevostavby nazývá KŮLNA, ale nebojte, není kůlna jako kůlna. Modulární dřevostavba KŮLNA je nový moderní stavební systém, který představuje nejnovější trendy ve výstavbě.

Máte rádi stavebnice? Poskládejte si KŮLNU dle vašich představ.

Mezi přední výhody modulární dřevostavby KŮLNA patří její variabilita. V praxi to znamená, že lze alternativně měnit varianty i po dokončení stavby. Jednotlivé sestavy jsou totiž vzájemně kompatibilní.

PRODUKTOVÁ ŘADA UNIVERSAL

Základní modul S má maximální rozměry 3x8m. Díky stavebnicovému systému KŮLNA si můžete modul rozšiřovat o další moduly. Velkým přínosem řady Universal je i fakt, že moduly nemusí mít plné boční obvodové stěny. Zapojením modulů dohromady vzniká různě velký vnitřní otevřený prostor, aniž by bylo nutno zachovat dělící stěny modulů.

Image
Image

Základní modul umožňuje vše potřebné pro bydlení, rekreaci či podnikání soustředit na minimální podlahové ploše o velikosti 17,57 m².

Image

Rozšířená varianta vychází ze základního modulu, který je rozšířen o jeden modul. Vhodné pro bydlení, rekreaci či podnikání.

Image

Rozšířenou variantu tvoří tři moduly. Přízemní dům, kde je vhodně situována obytná místnost, dvě ložnice a koupelna. Vhodná také pro rekreační či komerční využití.

PRODUKTOVÁ ŘADA SPACE

Základní modul S má rozměry 4,21 x7,73 m. Různé varianty pro bydlení, rekreaci či podnikání se vždy skládají z přizpůsobení základního modulu.

Půdorysné uspořádání umožňuje u sestav z více modulů využívat prostor mezi moduly například pro vybudování uzavřené terasy, kterou si následně můžete i jednoduše zastřešit.

Image
05_s_space.jpg

Základní modul umožňuje vše potřebné pro bydlení, rekreaci či podnikání soustředit na minimální podlahové ploše o velikosti 25,53 m².

06_m_space.jpg

Rozšířená varianta vychází ze základního modulu, který je rozšířen o jeden modul. Vhodné pro bydlení, rekreaci či podnikání.

07_l1_space.jpg

Rozšířenou variantu tvoří tři moduly. Dvě ložnice a jeden pokoj celkem pro pět osob představují plnohodnotný rodinný dům, který umožňuje bydlení v jednom podlaží.

08_l2_space.jpg

Rozšířenou variantu tvoří čtyři moduly. V přízemí je situována obytná část se zázemím a v patře jsou poté umístěny ložnice s koupelnou. Vhodné pro pro 5 osob.

09_xl_space.jpg

Největší varianta je tvořena celkem pěti moduly. V přízemí nalezneme velký obytný prostor, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. 

katalog_domu_nevybrali_jste_si.jpg

V sekci rodinných domů určitě najdete to pravé!