Moderní dřevostavby

Máte rádi moderní dřevostavby? Pojďte si vytvořit vlastní moderní dřevostavbu ze stavebního systému PURLIVE. Vyberte si z našich typových projektů, které zohledňují moderní trendy v bydlení a reflektují nejčastější potřeby života. Zároveň jsou navrženy i s ohledem na optimalizaci nákladů na samostatnou stavbu či velikost užitné plochy domy. 

Kvalitní, rychlé a ekonomicky úsporné bydlení. Přesně taková je moderní dřevostavba od společnosti PURLIVE, která splňuje nejvyšší standardy a certifikace.

V PURLIVE Vám pomůžeme s projektem Vaší moderní dřevostavby či jiného stavebního projektu, zajistíme inženýring, stavební povolení i základovou desku. Následně Vaší moderní dřevostavbu vyrobíme ve vlastních výrobních závodech a smontujeme do fáze k dokončení. V případě, že si přejete dřevostavbu na klíč, nabízíme Vám koordinaci dokončovacích prací skrze naše prověřené partnery. 

Navíc díky jedinečnosti technologie PURLIVE staveb budete mít vyšší úsporu energií až o 50 % než mají dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu.

greentick Certifikovaný stavební systém

greentick Individuální přístup k zákazníkům

greentick Možnost úprav typových projektů

greentick Stavba k dokončení za 6 týdnů

greentick Nízké provozní náklady

greentick Vynikající tepelně izolační vlastnosti

Vzdělávací web PURLIVE

Vše od pozemku přes stavební povolení až po realizaci.

Image

Stáhněte si katalog domů v PDF

V katalogu se seznámíte s našimi typovými domy vč. jejich cen.

Image