Našim posláním je umožnit lidem vlastní, kvalitní, rychlé a nízkoenergetické bydlení

Vyřizujete si nebo již máte stavební povolení, ale nastaly komplikace s realizační firmou? Zaskočili Vás ceny materiálů či potřebujete ušetřit na celkové ceně Vašeho vysněného bydlení? Aktuální nelehká doba pro výstavbu rodinného domu sužuje všechny investory. V PURLIVE ale máme řešení!

Stavte ze stavebního systému PURLIVE svépomocí a ušetřete statisíce

Díky jedinečnosti stavebního systému pro dřevostavby PURLIVE a zvolení stavby k dokončení můžete v rámci celé výstavby svého domu ušetřit i v této době statisíce korun.

Image
Image

Stáhněte si ZDARMA

Abyste měli přehled o tom, co Vás bude čekat v případě, že si zvolíte pro Váš dům konstrukční systém PURLIVE, stáhněte si zdarma stručný dokument Změna konstrukčního systému stavby, ve kterém naleznete jednoduchý popis následujících činností. K tomu obdržíte i Katalog dřevostaveb PURLIVE, ve kterém naleznete popis našeho certifikovaného systému a typové domy s aktuálními cenami.

Image

Co je stavební systém PURLIVE

Pamatujete si stavebnice? Tak přesně takto staví své montované domy společnost PURLIVE z vlastního certifikovaného stavebního systému pro dřevostavby.

Extrémní rychlosti výstavby dosahuje využitím propracované stavebnicové technologie, která je předem vyrobena ve vlastním výrobním závodě a následně je dovezena na stavbu. Jednotlivé stavební díly pak tvoří velkoplošné sendvičové panely, které se na místě pomocí mechanizace usadí a spojí dohromady.

Image

Výhody stavebního systému PURLIVE

greentick

Minimální náklady na energie

Díky PURLIVE budete mít vyšší úsporu energií až o 50 % než mají dřevostavby, které používají jako izolant minerální vatu.

greentick

Rychlost výstavby

Předvyrobenost konstrukcí ve výrobním závodě zajišťuje rychlé montážní časy veškerých staveb. Stavba k dokončení Vám vyroste za 6 týdnů.

greentick

Větší užitná plocha o 10 %

Díky PURLIVE ušetříte náklady za pozemek a taky se Vám sníží cena čtverečního metru užitné podlahové plochy.

greentick

PURLIVE splňuje certifikáty kvality

PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD). Budete stavět s jistotou.

Image

Vlastní výrobní závody

Díky systému řízení výroby a důkladným kontrolním procesům máme maximální přesnost konstrukcí a zaručujeme tak bezproblémovou montáž.

Image

Hrubá stavba za jedno odpoledne

Co je stavba k dokončení

Stavba k dokončení obsahuje zateplenou obvodovou konstrukci, vnitřní nosnou i nenosnou konstrukci, konstrukci střechy včetně krytiny, klempířské prvky a výplně stavebních otvorů, což jsou okna a vstupní dveře.

Tato varianta Vám poskytuje technologicky vyspělou, energeticky i ekonomicky úspornou stavbu s průměrnou dobou výstavby 6 týdnů od převzetí základové desky

Nesporná výhoda stavby k dokončení spočívá v ekonomice. Jednak máte možnost si rozfázovat financování celé stavby, ale také se vyhnete placení marží realizační firmě, která by stavbu dodávala na klíč.

Image

V PURLIVE Vám navíc:

Ico Rychlost@2xZDARMA překreslíme Váš projekt do stavebního systému PURLIVE.

Ico Rychlost@2xbudeme smluvně garantovat cenu stavby k dokončení.

Ico Rychlost@2xvrátíme více náklady spojené s novými dokumenty pro stavební úřad.

Ico Rychlost@2xbudeme smluvně garantovat termín stavby k dokončení.

Co teď?

Zaujala Vás naše nabídka stavby k dokončení a rádi byste zjistili více? Chcete znát rozpočet Vaší stavby ze systému PURLIVE, jeho výhody, jaký by byl následný proces či jaké má PURLIVE typové domy?

Stáhněte si ZDARMA naše dokumenty

Image

Vyplňte formulář a stáhněte si zdarma dokumenty:

greentick Změna konstrukčního systému stavby

greentick Katalog dřevostaveb PURLIVE

Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránku pro stažení obou dokumentů.

Vložte prosím vaše jméno a přijmení.
Špatný tvar emailu.
Špatný tvar telefonní čísla
Máte stavební povolení?
Popište nám Vaše představy
Neplatný vstup