Malé rodinné domy na klíč

Hledáte ideální domov pro střední věk či chatu, do které bude utíkat před rušným tempem města? Chcete bydlet za 4 měsíce? Chcete stavbu bez starostí a komplikací? Přenechte starosti se stavbou malé dřevostavby někomu jinému. Malý rodinný dům na klíč od firmy PURLIVE bude tou správnou volbou!

Proč stavět rodinný dům na klíč s PURLIVE?

greentick Kvalita

PURLIVE splňuje veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

Certifikovaná výroba, suchý způsob montáže a fakt, že veškeré stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodě, dává rodinám možnost bydlet již do 4 měsíců.

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Na základě neobyčejných vlastnostech izolantu, jsou dřevostavby navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Rodina tak ušetří náklady za pozemek a sníží se jí cena čtverečního metru užitné plochy.

Malé rodinné domy na klíč

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

Úroveň dokončení

icona_hruba_stavba.svg

Hrubá stavba

Dodávka a montáž obvodových a vnitřních nosných i nenosných stěn záklop rovných stropů OSB deskami. Na přání zákazníka pak i stropních a střešních panelů.

icona_k_dokonceni.svg

Stavba k dokončení

Dodávka a montáž hrubé stavby, navíc dostanete nosnou konstrukci střechy včetně krytiny, klempířských prvků a výplně stavebních otvorů, což jsou okna a vstupní dveře.

icona_na_klic.svg

Stavba na klíč

Zahrnuje už i v interiéru vše důležité pro nastěhování nábytku. V dodávce tak jsou kompletní rozvody, obklady, dlažby, plovoucí podlahy, interiérové dveře a malování.

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675