Malé dřevostavby na klíč

Hledáte ideální domov pro střední věk či chatu, do které budete utíkat před nezastavitelným tempem města? Malá dřevostavba na klíč od firmy PURLIVE bude tou správnou volbou!

Malé dřevostavby na klíč

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

Kvalitní, rychlé a energeticky úsporné bydlení

greentick Kvalita

PURLIVE splňuje veškerá, velmi přísná kritéria dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně prověřován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je hrdým vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

Certifikovaná výroba, suchý způsob montáže a fakt, že veškeré stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodě, dává rodinám možnost bydlet již do 4 měsíců.

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné.

greentick Větší užitná plocha o 10 %

Na základě neobyčejných vlastnostech izolantu, jsou dřevostavby navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Rodina tak ušetří náklady za pozemek a sníží se jí cena čtverečního metru užitné plochy.

Individuální přístup k zákazníkům

PURLIVE vychází maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následné projektování, samotnou realizaci stavby, ale také následném užívání stavby během záruky i po jejím skončení.

Vyberte si typový projekt, který zohledňuje moderní trendy v bydlení, reflektuje na nejčastější potřeby života a je navržen i s ohledem na optimalizaci nákladů na samotnou stavbu a velikost užitné plochy domu. Samozřejmostí je typový projekt upravit dle dispozic pozemku či potřeb zákazníka. Díky univerzálnosti systému si rovněž můžete ve spolupráci s projektantem PURLIVE vytvořit zcela osobní projekt domu.

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675