Malé dřevěné domy

Ať už hledáte chalupu či ideální domov pro střední věk, malá dřevostavba PURLIVE bude tou správnou volbou!

Proč zrovna PURLIVE?

greentick Kvalita

Exkluzivita technologie PURLIVE staveb spočítá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má tak změřitelnou úsporu energií o 50 % než je běžné.

greentick Nižší náklady

Díky neobyčejným vlastnostem izolantu, jsou dřevěné domy navrhovány z mnohem méně subtilních konstrukcí. Rodina tak ušetří náklady za pozemek a taky se sníží cena čtverečního metru užitné podlahové plochy. Tloušťka konstrukce obvodových stěn PURLIVE je totiž pouhých 30 cm.

greentick Suchý způsob montáže

Certifikovaná výroba, suchý způsob montáže a fakt, že veškeré stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodě, dává rodinám možnost bydlet již do 4 měsíců.

greentick Individální přístup

PURLIVE vychází maximálně vstříc zákazníkům ve všech fázích celého procesu, ať už jde o úplný začátek při rozhodování, následně projektování, samotnou realizaci stavby, ale také následném užívání stavby během i po skončení její záruky.

Mále dřevostavby PURLIVE

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

Úroveň dokončení

icona_hruba_stavba.svg

Hrubá stavba

Dodávka a montáž obvodových a vnitřních nosných i nenosných stěn záklop rovných stropů OSB deskami. Na přání zákazníka pak i stropních a střešních panelů.

icona_k_dokonceni.svg

Stavba k dokončení

Dodávka a montáž hrubé stavby, navíc dostanete nosnou konstrukci střechy včetně krytiny, klempířských prvků a výplně stavebních otvorů, což jsou okna a vstupní dveře.

icona_na_klic.svg

Stavba na klíč

Zahrnuje už i v interiéru vše důležité pro nastěhování nábytku. V dodávce tak jsou kompletní rozvody, obklady, dlažby, plovoucí podlahy, interiérové dveře a malování.

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675