Levné dřevostavby pro seniory

Hledáte ideální domov na důchod? Toužíte utéct před rušným tempem města? Chcete bydlet za 4 měsíce? Chcete stavbu bez starostí a komplikací? Přenechte starosti se stavbou domu někomu jinému. Levná dřevostavba od firmy PURLIVE bude tou správnou volbou!

Stavební firma PURLIVE je spolehlivým výrobcem a dodavatelem domů s minimální spotřebou energie. Realizuje typová i individuální řešení domů z vlastního certifikovaného systému. Díky stabilnímu týmu odborníků dokáže zajistit komplexní servis od vytvoření návrhu domu až po předání klíčů od nového domova.

Proč stavět dům na klíč s PURLIVE?

greentick Kvalita

PURLIVE splňuje veškerá, velmi přísné podmínky dle českých i evropských platných norem. PURLIVE je pravidelně kontrolován Asociací dodavatelů montovaných dřevostaveb (ADMD) a je vlastníkem Dokumentu národní kvality.

greentick Rychlost

Certifikovaná výroba, suchý způsob montáže a fakt, že veškeré stavební konstrukce jsou připraveny předem ve vlastním výrobním závodě, Vám dává možnost bydlet již do 4 měsíců!

greentick Náklady na energie

Jedinečnost technologie PURLIVE staveb spočívá v minimalizaci spotřeby energie díky vlastnímu izolačnímu systému z PUR pěny. PURLIVE má změřitelnou úsporu energií o 50 % více než je běžné.

greentick Suchý způsob výstavby

V závislosti na zvolené technologii je možno postavit dům ze stavebního systému PURLIVE zcela suchou výstavbou, tedy bez nutnosti nucených technologických přestávek spojených se schnutím stavebních materiálů.

Malé rodinné domy na klíč

Modulární dřevostavby KŮLNA

Ukázka realizací

Máte projekt, pozemek či jenom představu o svém vysněném bydlení?

Napište mi, nebo zavolejte a pojďme si domluvit nezávaznou schůzku u kávy.

Pracovní doba: PO - PA 9 - 17 hod

Lukin 900 mini

Lukáš Krajča

asistent obchodního oddělení

+420 736 224 675