SIMONA 52

02_simona_52_pudorys_p
+2
Základní parametry
Dispozice: 3+kk
Zastavěná plocha: 64,2 m²
Celková užitková plocha: 51,5 m²
Stupeň dokončení: K dokončení
Cena:1 259 433 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Typový rodinný dům SIMONA 52 je jednoduchá stavba moderního tvaru, vhodná do nízké zástavby. Jedná se o dům menších rozměrů ve tvaru písmene “L”. Moderní dřevostavba zabere jen 64,2 m2 zastavěné plochy. Útulných 51,5 m2 užitkové plochy je určených pro společný rodinný život.

Dispozičně je dům rozdělen na vstupní část se šatnou a toaletou s přiléhajícím obytným prostorem s propojenou kuchyní a jídelnou. Obývací část prosvětlují prosklená francouzská okna, která umožňují bezprostřední kontakt se zahradou a přístup na terasu, což vytváří dojem velkého prostoru. V druhé části domu jsou dva samostatné pokoje, sloužící jako ložnice a pracovna, nebo dětský pokojíček. Vhodné také jako rekreační objekt.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi