MARTIN 126 LUX

PŘED přidáním světelné šachty
+2
Základní parametry
Dispozice: 5+kk
Zastavěná plocha: 149,7 m²
Celková užitková plocha: 125,9 m²
Stupeň dokončení: K dokončení
Cena:2 347 632 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Bungalov MARTIN 126 LUX byl zrozen ve spolupráci s jedním největším dodavatel střešních oken, společností VELUX.  Rodinný dům 5+ kk je navržen tak, aby na minimální zastavěné ploše nabídl maximální využití prostoru, a s tím spojené i vysoké nároky na komfortní bydlení. Výsledkem je užitná plocha bezmála 126 m2. Denní zóna tvořena velkou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem jsou pravým srdcem domu. Tři samostatné ložnice zase zaručují soukromí a klid. Pracovna nebo pokoj pro hosta je další pokoj hned vedle vstupní chodby a je také oddělen od obytného prostoru.

U rodinného domu MARTIN 126 LUX skrze světelnou šachtu prosvětlujeme prostor mezi obývacím pokojem a kuchyní, kde byly hlubší dispozice. Horní osvětlení je intenzivnější, takže přirozené světlo se střechou dostává až do hloubky dispozice. Už není potřeba svítit přes den, na čtení i hraní je vždycky dobře vidět. A kdyby bylo světla až moc, stačí okna zastínit jedním stiskem dálkového ovladače. Stejně snadné je i vyvětrání – a díky komínovému efektu bude výměna vzduchu extra rychlá.

benefity světelná šachta 900

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku.

Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi