PETR 150

Základní parametry
Dispozice: 4+1
Zastavěná plocha: 110,6 m²
Celková užitková plocha: 149,9 m²
Stupeň dokončení: Hrubá stavba
Cena:1 680 000 včetně 15% DPH

* cena je orientační a platná k 30.4.2021

Popis domu

Typový rodinný dům PETR 150 patří k našim nejoblíbenějším dřevostavbám. Na zastavěné ploše 110,6 m2 nabízí maximální využití prostoru a splňuje nároky na pohodlné bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Užitná plocha 150 m2 je dispozičně rozdělena na 4+1. Přízemí je navrhnuto pro společný chod rodiny. První patro tvoří klidovou zónou, kde si každý může najít chvilku pro sebe. Výhodou je prostorné zádveří a velký prostor přístupný z garáže i ze zahrady. Tři útulné pokoje v podkroví jsou prosvětleny střešními okny a mají společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC. Částečně oddělený kout ložnice lze využít jako šatnu nebo pracovní kout.

Nízkoenergetický rodinný dům je postaven ze stavebního systému PURLIVE a stejně jako všechny naše typové domy je dodáván ve variantě pravá nebo levá, to znamená, že jej lze zrcadlově otočit dle orientace pozemku. Exteriér domu lze dokončit libovolným fasádním systémem nebo obkladem.

Dodavatelské práce a stupně dokončení dle dohody.

V ceně není zahrnuto: základová deska, přípojky inženýrských sítí, komín ani jiný alternativní způsob vytápění, terasa, pergola, terénní úpravy a vnitřní vybavení (nábytek, kuchyň). Cena základové desky se odvíjí od parametrů konkrétního stavebního pozemku.

 

Rozsah dodávky dle stupně dokončení
Stáhnout
Jsme prověřený člen Asociace dodavatelů montovaných domů
ADMD

Čím se liší jednotlivé stupně dokončení?

Jaký je rozdíl mezi Hrubou stavbou, Stavbou k dokončení a co dostanete pokud si u nás objednáte Stavbu na klíč?Více informací

Proč mít dřevostavbu PURLIVE?

Ico Rychlost@2xRychlá stavba na klíč, bydlíte za 4 měsíce

vetsi prostor icon02Větší užitná plocha o 10%

Ico Izolace@2xVynikající tepelné a akustické izolační vlastnosti

Ico Naklady@2xNízké náklady na bydlení a energie

Ico Vyroba@2xVlastní výroba a certifikovaný způsob výstavby

Ico Pristup@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi